reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

reklama
Mamo05, Anitku i Ciacho - bardzo, bardzo dziękuję:)

Mamo05, księgowanie wpłat na subkontach dzieci trwa b długo. Nie mam jeszcze np zaksięgowanej wpłaty koleżanki z końca maja. Wygląda to tak, ponieważ w fundacji jest już ponad 11 tys dzieci a księgowych tylko kilka. Do tego teraz zaczęły masowo wpływać wpłaty z 1%, stąd kobietki maja dużo roboty. Wszystkie wpłaty na pewno spłyną, ale trzeba liczyć, że potrwa to nie kilka dni a jakieś 2 miesiące. Ja przynajmniej na taki czas sie nastawiam..
 
Mamo05, Anitku i Ciacho - bardzo, bardzo dziękuję:)

Mamo05, księgowanie wpłat na subkontach dzieci trwa b długo. Nie mam jeszcze np zaksięgowanej wpłaty koleżanki z końca maja. Wygląda to tak, ponieważ w fundacji jest już ponad 11 tys dzieci a księgowych tylko kilka. Do tego teraz zaczęły masowo wpływać wpłaty z 1%, stąd kobietki maja dużo roboty. Wszystkie wpłaty na pewno spłyną, ale trzeba liczyć, że potrwa to nie kilka dni a jakieś 2 miesiące. Ja przynajmniej na taki czas sie nastawiam..

FraniowaMamo Mama05 chyba miała na mysli swoja wypłate na koncie w piatek i ze w piatek cos wysle;-)
Jak przygotowania do turnusu??
Ja równiez wszystkim serdecznie dziekuje
 
Pewnie masz rację:) Ja dziś mam głowę kwadratową - chyba stres ostatnich dni mi bokiem wychodzi:)

Przygotowania do wyjazdu zaczynamy od czwartku, wyjazd w niedzielę ok 5 rano (ma być 35 st C), więc musimy wyjechać wcześnie, żeby się nam kurczak w aucie nie ugotował:)
 
ja porozssyłałam gdzie mogłam info,na forach tez wspomniałam,kolezanka w firmie tez obiecała,że jak bedzie rozlicząc w przyszłym roku to każdy pracownik dostanie info o 1% dla Frania i u meza w pracy tez bedzie info
a ja w miare gdy stanę na równo to tez jakiś grosik dorzucę na konto Franka:)
 
reklama
Maziu, dziękuję!:)

Chciałabym zdementować to, co napisałam kilka dni temu o czasie oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty - dziś zajrzałam na nasze konto w fundacji. Akurat zaksięgowano wpłatę mojej koleżanki ze studiów. Okazało się, że takie wpłaty prywatne księgowane są ok 7-8 dni. To na spłyniecie 1% trzeba czekać dość długo.
 
Do góry