reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzjer u Ciebie!!!!

Takhisis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2009
Postów
1 396
Miasto
Wrocław
Witam,

Dziewczyny...czy któraś z Was zna fryzjerkę, która może przyjechać do domu klienta. Chodzi mi o obcięcie włosków mojemu ponad rocznemu synkowi, który niestety jest dość nieśmiałym dzieckiem i boi się obcych ludzi. We własnym mieszkaniu jest znośnie...ale w obcym miejscu...lepiej nie mówić. Opcja u fryzjera nie wchodzi w grę, bo będzie wielka histeria. Już próbowaliśmy.
Może jakaś znajoma, może któraś z Was zajmuje się fryzjerstwem?

Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny, jeśli nie macie czasu chodzić do fryzjera on może przyjść do Was:-D Uczę się w szkole fryzjerskiej i zajmuje się farbowaniem,czesaniem, rozjaśnianiem, pasemka, baleyage , strzyżenie (ale ze świadomością że może mi coś nie wyjść):-pNie szaleje z nożyczkami:)Jeśli któraś z Was ma ochotę skorzystać z moich usług za połowę ceny niż w salonie to zapraszam!

Cennik:

Farbowanie : 20zł-40zł

Pasemka :40 -70zł

Baleyage : 50 -80

Rozjaśnianie :50zł

Czesanie :
Upięcie : 30-40zł
Kok :40-60zł


Ceny zależą od dłygości włosów.Wiadomo że jak długie to dużo roboty.Farby samemu trzeba kupić (kolor) rozjaśniacz mam swój:)
 
któraś z dziewczyn kiedyś pytała o dzieci :-) bo maluszek sie stresował wejściem do salonu :-) ale już nie pamiętam która :/, a jak kiedyś odwiedzałam ciotkę w szpitalu to tam chodził pan fryzjer i proponował zmiany fryzur, teraz to pewnie nie pozwalają :-( a to czasami taka świetna terapia :-)
 
Super pomysł, Edzia, a kiedy kończysz ten kurs? Może skorzystam nawet dla siebie, bo synek to nie ma jeszcze za bujnej fryzury. Ale na moich włosach mozna juz troche poszaleć. pozdrawiam.
 
Zalerzy jakie są to włosy...suche, łamliwe, matowe, bez połysku?Co im dolega....czy ogólnie chodzi o poprawę kondycji?Na suche i zniszcone włosy polecam Siemie Lniane.Otrzymane "Gluty" bardzo dobrze robią za odżywkę do włosów.Na wypadające włosy też polecam to samo.Można je spożywać i jest smaczne...mi smakuje:)))
 
reklama
a co na mocno przetluszczajace sie wlosy? juz mam dosc, zaden szampon nie pomaga, ani napary z pokrzywy itp.. moze jest jakis drozszy kosmetyk, jestem w stanie zainwestowac, bo mam juz dosc ;(
 
Do góry