reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Przepraszam, wiem, że nie na temat, ale muszę się pochwalic, bo niuniek zazdrosny, że jego na forum nie było.

Dziś dowiedziałam się, że synuś mojej suczki, który mieszkał w Estonii wpadł pod samochód :no:
 

Załączniki

  • 111.jpg
    111.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 64
  • dlajadzi1.jpg
    dlajadzi1.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 82
Przepiękne są Twoje pieski aż mojemu dzisiaj czasnełam focie jak śpi :) wrzucę na wątek o zwierzakach
 
kasis śliczny brzuszek, oj jak tak patrzę to mam sentyment- bo jeszcze parenaście dni temu miałam taki brzuszek a teraz pustka. Mąż też mi mówi że dziwnie mi bez tego brzuszka i nie może się przyzwyczaić.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry