reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

Zgadzam się - nasze grudniaczki są najsłodsze :-)

A tu dzisiejszy wyczyn Mikiego - jutro skończy 7 tygodni- dumna jestem z mojego chłopca :-)

Super Miki! Silny chłopak rośnie;-) Wygląda tu tak luzacko, jakby sobie bajki w telewizji oglądał:-D



A to mój duuuuży chłopczyk:
Zobacz załącznik 316527Zobacz załącznik 316528
Nie wiem jak to możliwe, ale każdego dnia kocham go bardziej:tak:

Jedną plamkę ma zaraz nad nosem i przepoławia mu czoło na pół;) Tutaj na zdjęciu widac:
Zobacz załącznik 317066
Teraz już mniej widać bo troszkę zbladła a druga plankę ma z tyłu glowy, bardziej wyraźną ale włoski zasłaniają.

Piękne te maluszki grudniowe. CUDOWNE!!!!!
Mamolka Miki mały siłacz.
Wiolcia cudny Twój Kri. A te włoski.

Fifek 4 ,5 tygodnia
foty726.jpg

By bodzinka at 2011-01-11

Braciszki

foty536.jpg

By bodzinka at 2011-01-11

A kuku!!!

dsc00013fx.jpg

By bodzinka at 2011-01-12

Cudne te nasze maluchy :)
 
reklama
Piękne!! po prostu prześliczne są te nasze bobaski:):) aż łezka w oku się kręci że tak szybko rosną:D
 
Kota witaj kochana po długiej przerwie! Twoja Nadia jest prześliczna! A jak bracia reagują na siostre?? Zachwyceni??:) Prześliczna z niej dziewczynka :)
 
Kotka miło cię widzieć po długiej przerwie - mam nadzieję ze troche popiszesz z nami;-)
Śliczną masz córunię-podobną do mojego Cyprianka (zanim dostał poliki, hehe) tylko włosków ma więcej:-)
 
reklama
Do góry