reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Anrusku coreczka Ci urosla:) fajniutka dziewczynka :) aj i mialam miec core hahahahai zabki jej sie tam na dole blyszcza :)

Myjecie zeby dzieciom???????
 
reklama
Lady strach się przyznać ja nie myję jeszcze na razie bo moja mała sama je szoruje wsumie nie żadnymi specyfikami ale jak idzie spać zawsze przytula się do pieluchy tetrowej i tak nią w buzi obraca że po mleku dajęjej pić wodę i sama jakoś sobie narazie czyści ale jak już będą na górze też to pewnie zaczniemy myć , a ty myjesz Sebciowi . A na drodze nic nie stoi żeby jeszcze mieć córeczke :-D
 
Stoi stoi hahahahahahahaha

Ja Sebkowi nie myje on ma 1 i pol zabka hahahahahzaczne jak bedzie mial do pary ze 4 hahahaha
 
Coś tu puściutko, więc wrzucam foteczkę mojej chorutkiej Patusi...



I Dominiś, pięknie opiekujący się siostrzyczką:



Pati samodzielnie zajada (podkarmiając przy okazji także psa pod stołem):




No i czekam także na Wasze arcydzieła :-D
 
Iza śliczna ta Twoja Patusia i zazdroszczę zę daje sobie podpinać włoski moja wszystko ściąga z włosów jak tylko jej zapnę:(
I jestem w szoku że tak pięknie sama wcina kanapeczkę i to nie taką maleńką super Zosia samosia :)
Biziaki dla Was
 
Iza fotki pierwsza klasa :tak::-)
dzieci masz śliczne i widać że bardzo się kochają bo patrzą na siebie jak w obrazek :tak::-)
malutka wygląda tak niewinnie - taki mały cukiereczek :-)
a braciszek jaki oddany :tak: tak ładnie się zajmuje siostrzyczką :tak:
 
ROCZEK NATANA


muszę pomóc mamie z tym tortem a więc kroimy :-D

56735977.jpg

78953312.jpg




a teraz moje ulubione danie :tak::tak::tak:

lody.jpg


mój wybór - czyżby PAPIERZ ?

rozaniec.jpg


czas się zabrać za prezenty :)

71420878.jpg


testujemy moje nowe pojazdy razem z kuzynem

samajk.jpg


wszyscy lecą na moją nową furę :-D:-D:-D
ale mam dziś branie ;-):-D:-D:-D


sam1yqd.jpg


a popchnę go niech sie chłopak cieszy :-D:-D:-D

sam2k.jpg
 
Świetne fotki Karola, Natan super wyglądał, przystojniaczek :tak: Tort wygląda baaardzo smakowicie, nawet lepiej niż lody, ależ ślinka cieknie hihi :-). No a FUUURAAA normalnie powalająca :-D:-D:-D Widać, że imprezka udana a solenizant świetnie się bawił!

P.S. U nas też pierwszy był różaniec ;-)
 
reklama
Do góry