reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

Ja tez dolaczam :) A tu moj tescik. Niby jest 6 tydzien, choc lekarz stwierdzil, ze wyglada na mniejsze. Ale jest i bardzo sie ciesze!

P1060764.JPG
 
reklama
20120528100407000111.jpg'

A to mój okruszek ;) dokładnie w 9 tygodniu ;) 23.4 mm nasze małe wielkie szczęście :)
 

Załączniki

  • 201205281004070001.jpg
    201205281004070001.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 269
I ja się pochwalę moimi dwoma kreseczkami :)
To test z 28dc. Robiłam jeszcze kilka dni później i była już idealna grubaśna krecha... jednak nie mam zdjęcia tego późniejszego :p
52386310293726459208.jpg
 

mój wczorajszy :) taki jakiś rozlany choć dałam tak jak miałam dać, 4 kropelki, ale jak szłam spać to jeszcze tego nie było, dopiero rano,a taki był ładny, teraz mam rozmazany :-) ale II są :tak:
 
reklama
no no :-) mógłby zwiastować dziewczynkę :tak: mielibyśmy parkę :-)

a to mój brzuch, po lewej obecny :) po prawej z poprzedniej ciąży z 19tygodnia. różnica nieiwielka


a ten z 8 tyg z poprzedniej ciąży


więc rosnę dużo szybciej niż poprzednio:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry