reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na depilację laserową (najlepiej Gdynia)

karolinne

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2016
Postów
169
Szukam dobrego gabinetu depilacji przeprowadzającego depilację laserową Od razu tutaj zaznaczam ,ze nie interesuje mnie ipl i inne podobne metody depilacji, bo ie miało to u mnie dobrego działania (kiedys kilka lat temu się wybrałam i bolało i wszystkie włoski mi odrosły :((). Interesuje mnie laser diodowy. Czytałam sobie, że dobrą skuteczność maja light sheer albo vectus? Ktory z tych dwóch polecicie? Interesują mnie opinie osób, które sprawdziły u siebie sktueczność i mogą coś o tym napisać.
 
reklama
Ja miałam vectusa. Efekty są po prostu super. Nie wiem co można więcej powiedzieć. W przypadku tych zabiegów im wlos ciemniejszy a jaśniejsza skóra tym lepiej. Z doświadczenia wiem, że to najskuteczniejszy laser i nawet największe kliniki w Polsce na nim pracują.
Ja mogę polecić w Warszawie. Gdynia niestety nie mój rejon.
 
Ja mogę polecić w Warszawie. Gdynia niestety nie mój rejon.[/QUOTE]
A gdzie polecasz w W-wie? Robilam sobie depilacje light sheerem i tez jestem zadowolona. Po coazy chce sobie poprawic. Ja niestety mam dosc jasne wlosy- jestem blondynką.
 
Orientujesz się może czym się różnią ten vectus od light sheer? Bo dziewczyny często tego używają zamiennie.
 
Możesz w takim razie napisać coś więcej o tym miejscu, do którego chodziłaś? Razem z koleżanką chcemy wybrac się właśnie na depilację bikini. Chcemy wydepilować dosłownie wszystko ;) Czy jest taka możliwość? Kolezanka chce jeszcze wydepilować sobie łydki. Czy jest możliwość wykonania wszystkiego na jednej wizycie?
 
No więc postanowiłam się wybrać do kliniki i jestem już po 2 zabiegu laserem. Ogólnie pierwszy zabieg praktycznie bezbolesny, drugi trochę mnie bolał ale nie byl to duży ból. Trwa to o wiele krócej niż myślałam, no i jestem bardzo zadowolona bo mam wrazenie,ze nie mam już 80% włosków.Obawiałam się czy zabiegi wystarczą a wykupilam sobie pakiet 5 zabiegów. Teraz sie zastanawiam jednak czy była taka potrzeba bo mogłam wziąć 3 zabiegi i również byłoby dobrze ;)
 
Na diodowy tez bym się nie zdecydowała bo kumpela mi mówiła,że strasznie boli. Troszeczkę sobie pochodziłam po salonach oblukać sytuację i znalazłam laser shr pro w Care Medica w Gdyni- to jest w centrum biznesowym Tritum. Zabieg jak dla mnie super bo to urządzenie do epilacji ma taką specjalną głowicę chłodzącą dzięki czemu nie czułam żadnego bólu. Owszem ogólnie było czuć,że coś tam jest robione ale to nie powodowało u mnie dyskomfortu.4 zabiegi na nóżki i już pół roku nie widziałam u siebie żadnego włoska, który by mnie wkurzał.
 
W Gdyni jest fajna klinika na powstania styczniowego, masz wszystkie opcje depilacji w dobrej cenie laserem vectus, warto się wybrać.
 
Też polecam Clinica Cosmetologica :) Ja byłam właśnie na strefie bikini i w końcu pozbyłam się problemu wrastających włosków, krostek itd. Za zabieg wcale nie zapłaciłam tak dużo, jak się spodziewałam. Najlepiej zadzwonić do kliniki i zapytać o darmowe konsultacje. Tutaj masz numer jak coś 791 600 607 . Ja planuję jeszcze w marcu pójść na depilację laserową nóg, tak aby latem cieszyć się gładkimi nogami na wczasach.
 
reklama
Ponawiam pytanie :) jakieś nowe miejsca godne polecenia? najlepiej Gdańsk :) no i jaką metodę polecacie? Jest ich chyba kilka....
 
Do góry