reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

reklama
Ostatnia edycja:
Kochane
Nie bardzo byłam pewna w który wątek to wrzucić a że sprawa m.in dot. sprzedaży to wrzucam tutaj - najwyżej któras przeniesie ;-):-)

Rozpoczęłam współpracę z FM group która polega na rozprowadzaniu bardzo dobrej jakości kosmetyków do make up, perfum, i chemii do domu. No i pomyślałam sobie że może i któraś z Was miałaby ochotę dorobić na dodatkowe "waciki" dla siebie tym bardziej że wiele fatygi moim zdaniem to nie wymaga. Ogólnie rzecz biorąc mowa o rozpowszechnianie tych produktów w najbliższym otoczeniu tak jak w Avon czy Oriflame....
Jeśli któraś zainteresowana tematem zarobienia dodatkowych pieniążków lub poprostu dostępem do tańszych kosmetyków to zapraszam na priv albo mail; maryjarasz@gmail.com
Conieco możecie sobie tutaj poczytać; FM GROUP - produkty perfumeryjne, marketing wielopoziomowy MLM :tak:
Zresztą, pewnie niektóre z Was znają temat... ;-)
 
laski mam do sprzedania fajna kurteczkę i płaszczyk ,jedno i drugie na polarze wg mnie to akurat na jesień lub wczesną zimę.

kolory :

płaszczyk taki ciemny róz jakby a kurteczka bladorózowy

a mam jeszcze fajne spodnie sztruksowe pod spodem obszyte dodatkowym materiałem,cieplusie :-)

jak któraś zainteresowana to pisać bedę robić fotki pozniej

wszystko to typowe wzory i kolory dziewczęce
 
reklama
Do góry