reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

Ja powiem Wam tak
Że jedyny szpital tóry jest dobrze przygotowany do kobiet z problemami w ciązy to właśnie Matka Polka.Madurowicz niestety ma bardzo słabe zaplecze w razie kaichkolwiek problemów i widac lekarze tez nie maja wiedzy i jest to okrutne.
Kiniusia dzięki.Ja tez wyniosłam podobna opinie ale niestety gabinet w przychodni na Łanowej gdzie teraz przyjmuje jest słaby jeśli chodzi i prowadzenie ciąży i wiedziałam juz na początku że bedę chodzic prywatnie do dr.Dawidowicza.
 
reklama
Kiniusia ja teraz dopiero przeczytałam twoje zdanie do mnie.Chyba znak,ze muszę tu zdecydowanie częściej zaglądać :zawstydzona/y:

Otóż :

Ja jestem bardzo zadowolona z dr.Dawidowicza i będę, póki będzie przyjmował,chodzić do niego prywatnie,tak jak napisałaś ,zamierzam byc już jego stałą pacjentką
No państwowo też różne opinie o nim czytałam i słyszałam,wręcz czasem bardzo negatywne,ale tak jak piszesz gabinet tam do luftu zupełnie jest i może to dlatemu tak

Tak jak pisze Magda,gabinet na Łanowej może nie jest jakos extra lux delux urządzony,ale ma najpotrzebniejsze sprzęty,przede wszystkim aparat usg,ponoc w państwowym nie było,nie wiem czy teraz jest

Ale ogólnie jeśli chodzi o same wizyty,to czuję się tam bardzo dobrze.Wcześniej się przejechałam na ginach i wręcz bałam się wizyty
A tu po pierwszej wizycie pełen luz
I sam doktor kiedy widział zdenerwowanie uspokajał,cos się działo ,mogłam w każdej chwili dzwonić
Ja jestem bardzo zadowolona.
Dałam cynk jednej znajomej co jest w ciąży,chodzi do niego i też jest bardzo zadowolona,mimo,ze z drugiego końca Łodzi jeździ
Nie wiem ,co jeszcze napisać.Jak coś to pytajcie po porostu co chcecie wiedzieć konkretnie,to napiszę

Aa i przede wszystkim,co chyba jedno z najważniejszych,są naprawdę niedrogie wizyty,jak na Łódź.Sama wizyta 80 złociszy,usg ( było) 30 zł

Teraz będę szła do niego we wrześniu i stracha nie mam żadnego,wręcz jestem zadowolona,że nie mam tego właśnie stracha juz przed wizytami ginowymi
 
a ja w czasie ciąży byłam pod opieką pani Prof Nowakowskiej z Pregmedu. Super kobitka no i placówka extra, wszystko na miejscu
jakby Was to interesowało to tuj est konakt do niej:
PREGMED
 
ja też znam Nowakowską. fajna kobieta, b.dobry lekarz i fachowy. jest delikatna no i na wizycie mozna się wszystkiego od niej dowiedzieć, wypytać itd. babeczka idealnie tłumaczy. ja miałam problemy w ciąży i ona mnie z tego wyprowadziła. więc z czystym sumieniem moge polecić ja. poza nią jest jeszcze profesor Wilczyński (raz jak jej nie było on mnie przyjął). może nie tak rozmowny i serdeczny ale nie moge złego słowa o nim powiedzieć. wiem, że Nowakowska z nim pracuje w Centrum Zdrowia matki Polki
 
reklama
Do góry