reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
cześć dziewczyny potrzebuję dobrego stomatologa dziecięcego ale naprawdę takiego co ma podejście i zna się na tym co robi.
 
Witaj! Dr Rybski przyjmuje tylko prywatnie w "Hipokratesie" . To jest w samym centrum miasta koło galerii Młyńskiej i apeki Strywald. Niestety nie wiem gdzie teraz przyjmuje Smułkowski.
 
a no tak, ja tam chodziłam do Musielaka, ale niestety na koniec nie byłam z niego zadowolona

a jeszcze chciałam zapytac czy ten Rybski pracuje w szpitalu???
 
Witam się z Gorzowiankami.
Ja też mieszkam w tym wspaniałym mieście :-D Jestem w 19 tygodniu ciąży. A jeżeli chodzi o ginekologa, to ja chodzę do pani Hani Kozber :-) No i jestem bardzo zadowolona :tak: Przyjmuje w Hiopokratesie obok Strywalda. Tam też przyjmuje dr Rybski i też słyszałam o Nim wiele pozytywnych opinii.

Pozdrawiam.
 
Hej !!
Dr Kozber nie jest ordynatorem w szpitalu, ale na pewno ma tam dyżury :tak: Udało mi się, że kiedy nagle dostałam plamienia, to Ona była na dyżurze i mnie badała :tak: Ja jestem bardzo zadowolona z Niej :tak: W piątek mam wizytę :-)
 
O ile dobrze się orientuje to dr Sroka pełni obecnie obowiązki ordynatora w naszym szpitalu. Rybski niestety nie pracuje w szpitalu.
 
reklama
Do góry