reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

witam, to przyszla zima:baffled:
kroma ja nie spie chyba od 6 wyszlam z psem z ranca ale pozniej na chwile pod kolderke wlazlam
milego dnia zycze:-)
 
reklama
czesc
ja tez nie spie od 6 ale polezelismy do 8 w lozku....bo maly zaczal juz wydziwiac.....to trzeba byllo wstac..
za chwile idziemy sie przejsc po parku i do warzywniaka kupic warzywka na obiadek a pozniej pewnie blogie lenistwo....zadnych planow na dzis nie mamy;-)
ciekawe jak tam megi przy przeprowadzce.....w koncu kobitka sie doczekala;-)
owca nam tez sie marzy taka dzialeczka :tak:takze juz tobie zazdroszcze:tak:
milej niedzieli
 
Cześć Wam.

I niedziela nastała :tak: głowa Mnie trochę boli, tzn. zatoki :baffled: ale daję radę ...

Co do Megi to miałam przyjemność już wczoraj ich odwiedzić na ich nowym mieszkanku :tak: mają super mieszkanko :tak: takie przestronne, pokoiki duże i w ogóle super, należało im się!!!:tak: Mąż wczoraj przyjechał, przywieźliśmy jego siostrę do dzieci Naszych i poszliśmy na małe co nie co do Megi i jej rodzinki ;-) było super, co prawda my trzymałyśmy fason bo mamy małe dzieciaczki ale Nasi mężowie nieźle zaszaleli - ale należało im się, nadźwigali się przy tych meblach i w ogóle przeprowadzka to dużo latania itp. ... Naprawdę cieszę się, że im się udało :tak: Megi super macie mieszkanko zresztą wczoraj też Wam to powiedziałam :-)

A dzisiaj laba, odpoczynek bo jutro poniedziałek i zaś od nowa ;-)
 
mycha fajnie ze macie siebie, milo miec taka druga osobe od pogawedki itp.:-)
megi to zrob zdjecia i pochwal sie mieszkaniem:-)
 
no tak tak megi zdjecia obowiazkowo:-)
a ja sie zdrzemnelam rzadko kiedy spie w dzien:tak:i za niedlugo na orbim sobie pocwicze bo mam wene:-)
milego popoludnia
 
hej laski. przperaszam, ze mnie wczoraj nie bylo, ale najpuerw bal, pozniej samochod (i tak nie odebralismy bo nie zrobiony), a poozniej pojechaliśmy na imprezę do gorzowa, znaczy ja jako kierowca. i.........never again....
marzenka, co do stroju, to masz na tajnym zdjecie.


kroma - haha ja tez wlasnie bylam z hesia na sankach, ale się dziwiła....
 
Hallo my już na nowym, mamy uwinęły się w mig dużo pomogły za co im dziękujemy...Zdjęcia zrobię jak już odetchnę mamy jutro wracają do domu może uda mi się coś wstawić...
Mycha dzięki za wczoraj i w ogóle....:*
napiszę i poczytam też w wolnym czasie teraz jeszcze mamuśki siedzą:-) pozdro serdeczne dla was;-)
 
witam
nie wierzylam jak spojrzalam na termometr -22:szok: ja mam nadzieje to to pierwsza i ostatnia taka mrozna noc
dobrze ze w domku cieplo :-)
 
hello
ciacho no masakra- aj wstalam rano i uszukam tej kreskiw granicach 10 patrze nie ma wycieram okno bo zaparowane szulam szukam i oczom nie wierze -22 brrrrrr jak szlam teraz opatulona to doslownie gile w nosie zamarzaja
 
reklama
Witam
u mnie teraz jest -13 a ile bylo w nocy to nie wiem brr...niech juz wiosna bedzie
u mnie szymon w domu goraczki nie ma ale jakas mala wysypka na buzi od wczoraj u niego nie wiem od czego...
moze cos zjadl :sorry:

pije barszczyk czerwony zamiast kawy hehe i zaraz pranko gotowe :-)

Megi fajnie ze juz jestescie przeprowadzeni :-)

Milego dnia
 
Do góry