reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

LARVUNIU hejka

Kurcze posta mi zeżarło, tylko 2 ostatnie buźki się zapisały:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

Ja dziś mam okropne zawroty głowy, ledwo stoje na nogach:wściekła/y:.

Co do jedzenia to mnie do słodkiego ciągnie ae i kwaśnym nie pogardzę, ale jeśli chodzi o mięso to poprostu mnie telepie... Nawet chleba z wędliną nie ruszę:no:.

MARZENKO mi tam młody może siedziec w domu, on mi da pospac jak potrzebuje (połóży się obok i bajki ogląda), pomoże mi sprzątac, jak chcę spokoju to pobawi się jakby go nie było, no i może się jeszcze nacieszyc mną zanim rodzeństwo się pojawi:-p Ja też dziś dziwne sny miałam, że urodziłam 3mieś szybciej, ae dziecko normalnie z wagą i wszystko i lekarze stwierdzili że musiałam zajśc szybciej niż myślałam (ot taka ciąża z zaskoczenia:-p) Też chyba za dużo myślę, jeszcze wieczorem młody mi nadawał o dzieciach i o miałam sny

LARVUNIU nooo mi też noc za krótka... tobie do szycia mi do spania:-p chociaż dzisiaj 12godzin spałam


Młody po wczoraj jak na kompie przyuważył zdjęcia w kalendarzu ciąży, i jak usłyszał że mam filmik jak jest w brzuszku i macha do nas, to dziś już 2raz ogląda filmik, i zdjęcia usg ogląda:-D
 
reklama
Jadźka coś z ciśnieniem musi być, bo ja jak się do małej schylam to mam mroczki w oczach też.
masz kochanego tego swojego chłopaka widzę jak mój Marcelek :tak:Też mi dawał pospać jak mnie Misia w brzuchu męczyła.. sam sobą się zajmował i grzeczny był. Słodziaki te nasze chłopaki co nie :-)
Szkoda, że paliwa nie mam, bo bym Was odwiedziła...
 
LARVUNIU ja zapraszam w każdej chwili... Ja niestety też nie mam jak podjechac, bo teraz nie pracuje i nie mam wypłat... chorobowego do momentu wzięcia kredytu też wziąźc nie mogę i ooo lipa... A chłopaków kochanych mamy to fakt :-)
 
DSC00743.jpgDSC00744.jpgDSC00745.jpgale se humor poprawilam zakupilam te 3 rzeczy i za 100l ..bylam jeszcze wpracy bo dzwonily ze nie odwiedzam ich,,fajnie mi czas zlecial:-Dta pierwsza na impreze do tego korki i leginsy i wsio ryba :tak:
 
marzenka - ta pierwsza rewelacja! :-)

Hej ho :-) Nie mam weny na pisanie ostatnio, towarzysko leżę i kwiczę. Małemu kolejne zęby idą, więc znów się zaczęło marudzenie, niespanie i płakanie. A takie kochane dziecko miałam kilka dni :-p A ja z głową gdzieś na drugim końcu świata chodzę
 
reklama
Yola witaj... czasem są takie dni że ma się dość, ale to minie , głowa do góry ;-)
marzenko super, że z ciuszków się cieszysz :tak:


jejaaaaaa niech te ziemniaki już się ugotują, głodna jestem :sorry2:
 
Do góry