reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ja chcę poczuć to kopyto pod maską i moc auta :-) nie znam się na samochodach ale fajnie choć na chwilę usiąść za kółkiem takiej fury... no ok 500km będę nim jechać jak się uda ;-) zobaczymy.


Future Dino jak sklep, żadna rewelacja. Pisałąm chyba tutaj kiedyś że poszukują znowu do pracy tam, babeczki się zwalniają.
Teraz Feesch otworzyli na dnach nie byłam jeszcze. Ponoć drogo jest tam. W dino też żadna rewelacja, fajnie że bliżej mojego domu hahaha ;)
W piątek za tydzień jadę do urzędu pracy się zapisać... koniec dobrego. No i idę chyba na swoje jak nic nie wyczaruję do lutego ;-)Wstępne rozmowy i analizy już mam. Gadałam z kim trzeba by mi pomóc. No ale nic więcej nie piszę, by nei zapeszać a może znajdę coś innego ;-) Zobaczymy ..... choć wiem co mnie czeka, zobaczymy co się sprawdzi ;-)
 
reklama
Megi to bedziecie mieli piosenkarke haha ;-);-)

ezoja chcesz poszalec autkiem troche haha :-D moj m jak mnie nieraz przewiezie to trzymam sie fotela :-D
nie lubie tak i mam pelne gacie :szok: wogole zrobilam sie jakas strachliwa jak jade autem haha :rofl2:

ciacho robie na blaszke 35 cm na 25 :tak:
a proporcje byly takie
5 jaj , pol szkl maki , szkl.cukru , lyzeczka proszku do pieczenia
jak robie jasny to daje szkl.maki :tak:
 
megi ale ja pisalam powazne widac ze inaczej pada, zreszta jak pisalam z jednej strony mama auta oszronione z drugiej nie:-D
owca to dobre dajesz proporcje z tym ze na taka blaszke to ci za duzy nie wyrosnie,
ja takie propocje daje na tortownice 24 cm a jak mam 26 to robie z takich duzycj jaja i bardzo dobrze ubijam jaja z cukrem doslownie az bable sie robia i jak wsypujesz make to albo miesza recznie albo na najnizszych obrotach nie wolna na duzych :no: powietrze ucieknie takie rady spod lady:-D:-D:-D:-D aa i na taka proporcje daje zawsze 2 lyzeczki proszku
 
dzieki ciacho , rady mile widziane ;-);-)
nastepnym razem dam 2 lyzeczki proszku
a ja jak make dodam to mieszam tylko lyzka , i taka fajna delikatna masa puszysta mi wychodzi :tak::tak:
 
Hej laseczki :-D
Spałam i automatycznie mnie nie było. Małego dałam babci, dawno nie był tam na weekend :-D
Odpoczaelam chociaż. Niedawno wrocil maz ale poleciał mi na zakupy do Inter marche co bym ni emusiala za dużo chodzic, czyli wcale, bo dziś ogolnie kiepsko ze mną. Duzo leze, mam wrazenie nieraz ze mi zaraz brzuch wypadnie :-D

Witam Cię FutureMummy . Powiadasz ze wszyscy ja znają? :-D s a takie typy ludzi nieraz. A co pracuje w Urzedzie albo jest jakims dyrektorem gdzies? Az mnie zaciekawilas. jak chcesz daj info na priv to Ci odpowiem czy znam:-D

Owca - biszkopt mi tez tak opada, bo ja co rusz to inny przepis wyciągam i to mój blad, bo powinnam się trzymać jakiego sprawdzonego...ale hmm czy ja mam sprawdzony przepis?? :baffled::baffled: a może nie ta ilość skladnikow na dany rozmiar blachy?
Ja się ogolnie na pieczeniu nie znam, raz mi wyjdzie cos raz nie :confused:
Tu mam fajny blog kulinarny jakby ktoras chciała SKARBIEC KULINARNY
 
Cześć Wam.


Masakra, ale Mnie głowa zaczęła przed chwilą boleć i oczy i w ogóle jakoś kiepsko się czuję .. :sorry2:


tak :D z przesyłką 22zł dałam, mam nadzieję że dobre będą. Teściowa oburzona że przez net kupiłam a nie nowe. Zdziwiła się bardzo jak jej to powiedziałam bo pytała na co czekam jak z moim rozmawiałam jak u niej byliśmy. Oczy wybałuszyła ale nic nie powiedziała , czułam zdziwienie. No cóż... nie każdego stać na nowe co nie. Teściowa buciara straszna... ona ma dwie szafy butów i nawet się do tego przyznaje że ma bzika na ich punkcie.

A dzieci teściom damy mój już o 5 rano chce wyjechać by w korku nie wracać. No ma rację. Psa bratu daję, bo teściowa nie nadaje się na spaceryz psem, nasza suka ciągnie okropnie na krótkiej smyczy trzeba z nią w tedy jak ciągnie a teścowa zawsze luzu daje i później sąsiedzi się z niej śmieją z okna obserwują jak to teściowa lata za psem jak chorągiew. Po tamtej zimie jak pies któregoś razu u niej był i błoto było, to buta zgubiła i na boso po błocie za psem ganiała :laugh2: :laugh2: :laugh2: Później sąsiedzi mi opowiadali... sama teściowa się z tego śmieje, ale już jej psa nie damy. Nie wychowanego psa mamy, no cóż.

Agnes 3 lekcje tylko?? Właśnie ja się boję co to z młodym będzie jak ja do pracy wrócę a on na 3 godz do szkoły będzie chodził... cały dzień praktycznie sam będzie... ech ale ja jak byłam małą dawałam radę to i mój syn da. Tylko wiece jak to matka się martwię.

Ezoja, ale się uśmiałam z tego zgubionego buta i bieganiu na boso za psem, ten widok musiał być bezcenny ;-) :-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2: przepraszam Cię, ale nie mogłam powstrzymać śmiechu .....


Megi fajnie, że z mężusiem spędzisz wieczór.

Mi troszkę smutno bo dziś u Nas zabawa Andrzejkowa, ludzie bawić się będą a Ja sama w domku :-( tak troszkę Mi przykro.

U Nas po staremu, jakoś leci. W poniedziałek jadę do psychologa tym razem sama bez Wojtka, dopiero teraz mam wizytę bo najpierw Pani psycholog Mi ją przełożyła a później Ja byłam zmuszona przełożyć ale już teraz w poniedziałek pojadę :tak:

Miłego wieczorku.
 
agnis tak tak trzeba wykorzystac meza chociazby po zakupy zeby poszedl;-) a taka chwila luzu od dzieciakow bezcenna
a ja robie biszkopt od lata z jednego przepisu i zawsze wychodzi o taki lemonciada: biszkopt
mycha a tam, jak sie chodzilo do szkoly to czlowiek obchodzil andrzejki teraz juz nie, ot dzien jak co dzien glowa do gory i wspolczuje bolowy glowy
 
sprobowalam ciacha nie moglam sie powstrzymac haha :rofl2: bardzo smaczne , tylko troche nie rowno krem wylozony ale co tam :-p:-p
juz wrzucam na mego bloga :tak::tak:

Ciacho a ty co w koncu pieczesz na jutro ?

Mycha e tam andrzejki ja to zapomnialam ze takowy dzien istnieje haha :-D:-D

Agnis to lez i wypoczywaj , bo potem jak dzidzia bedzie to i czasu na wylegiwanie sie tez nie bedzie hehe..
dobrze ze mezus na zakupy polecial bo moj to tylko ze mna chce jezdzic :baffled:

Mloda polazla na konia , mezus juz wrocil ale pojechal na chwile do mojej matuli ;-)

Chyba nie jest az taki niski ten biszkopt :baffled: wazne ze mieciutki :-D
Smacznego...;-)
 

Załączniki

  • 003.jpg
    003.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
reklama
owca rewelacja ciasto:-) oj musi byc pyszny, ja na jutro tez cos podobnego chce zrobic ale przelozoenie smietana z galareta i ananasem:tak: zobaczymy co mi wyjdzie bo narazie mam lenia, nie chce mi sie, brasoletke koncze dla sis
 
Do góry