reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej my jeszcze w drodze, ale jyz blisko jeszcze 150 km. Jak to dobrze miec neta w komorce. Ciacho jaki kolor malowalas ? Wy na swieta w domu czy do rodzicow ? Madziarena nie za zimno jeszcze na pelargonie ? Bo ja tez chce sadzic ale czekam do maja . Dzis mam fryzjera w koncu wloski zrobie i okuliste z mloda . Odezwe sie w wolnym czasie .

Ciacho a jaki naroznik kupilas ze skory czy materialu ? Jaki kolor ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
owca a dobry net oj tak:tak: a naroznik skorzany, chcielismy materialowy ale ceny normalnie powalily tak średnio 2-3 tys trzeba dac, a nie chce kupowac za 1500zl bo za 2 lata bedzie do wyrzucenia, znalezlismy super naroznik materialowy ale cena mnie zwalila 5200zl:eek: dajcie spokoj za material taka cene? a naroznik szara skora z niewielkimi wstawkami czerwonymi, regulowane zagłowki no i z funkcja spania :-)mamy czerwony fotel wiec bedzie pasowac, a farba taki sam kolor w sumie wyszedl "mandarynka" ale zmywalny wiec luzik:-)
 
Ciacho to pokaz jak sieprezentuje:-) Madziarena podejrzewam ze mloda to bedzie miala w d.......ze cie nie widzi:-) :-) :-) przeciez jest tyle rzeczy do zwiedzania:-) Owca a my jedziemy do karpacza. Dobra ide spac bo niespie od 5 :-)
 
Hej ja na szybko na chwile .
Juz jestem po fryzjerze , mloda po okuliscie i wada sie pogorszyla :tak:
jedno oko ma - 2,5 a drugie oko - 2,7 :szok: a miala - 2 :tak:
nowe okulary beda na sobote gotowe :tak:ale bierzemy same szkla bo oprawki ma 3 pary :tak:

Jutro jedziemy w moje strony takze nie zajrze.

Marzenka wiem ze do Karpacza a braliscie domek czy w jakims pensjonacie bedziecie spac ??

Uciekam dobranoc :rofl2:
 
Ciacho bardzo ladny jest ale mnie wydaje sie jakis sztywny bardzo.my tez mamy ze skory dalismy 2600 i sluzy:-) owca a cwiczycie te oczy?wypoczywaj :-) ja juz wstalam mlodego nie daje do przedszkola niechce mi sie tak lazic z rana a i dzieci jest malo.umyje okna poki slonca nie ma.pozniej mam fryzjera:-) jeszcze kominiarz ma przyjsc ok 9 bo mamy nowy junkers niby juz lepiej chodzi ale zeby napuscic wody do wanny graniczy z cudem.wylancza sie ciagle.no i ma to sprawdzic.milego swietowania .kroma zdrowi jestescie?skrobnij cos w wolnej chwili.
 
Dzien dobry
Marzenka a wlasnie ze jest miekka tylko ze to grubsza skora i lepsza, ten poprzedni mielismy ze skory madras czyli cienszej i tez kosztowala kolo 3tys a ta dwa razy tyle, pora bylo wymienic 9lat wytrzymala i sie wytarl kolor na szwach a ze pistacje mielismy go nie bylo jak barwnika dorobic,
U mnie pada paskudnie jest, okna mylismy 3tyg temu i starczy
 
witajcie się. Nie mogę się nigdzie na bb zalogować tylko na lapku, A laptopa ma M przeważnie.

Ja w poniedziałek byłam na usuwaniu żylaków.

Marzenka- zdrowi jesteśmy, tylko zalatani. Antek zaczyna nam chodzić przy meblach i na schody wchodzi więc sobie nie posiedzę.

Ciasteczko- mam podobny narożnik i też ze skóry. Tylko ja nie mam wstawek czerwonych. Ale póki co się sprawdza.

Ja z racji tego, że giry porobiłam to nie umyłam wszystkich okien i mi dziś na złość deszcz padał.

Jutro z jajami trzeba jechać.
 
A kroma bo juz dawno cie nie bylo.to dobrze ze zdrowi.ja dzis okna mylam jutro maz dywany odkurzy i ciasta wieczorem zrobie.niby tylko dwa dniswiat a ludzie szaleja...,.mlody jutro idzie na swieconke z ciocia bedzie mial chlopak frajde:-) Ciacho za taka kase to musi byc rewelacyjny.oby do spania byldobry bo nasz jest za twardy:-)
 
reklama
dzien dobry
pewnie kazdy dzisiaj zajeta, ja w przerwie miedzy baba drozdzowa a kurczakami:-D
kroma to ci mlody a nie macie furtki zamykanej na schodzy zeby nie wchodzil? to teraz nóżki beda cacy:-) a gdzie braliscie ze tak spytam? bo my w aeku
marzenka my nawet ten tanszy co mielismy byl miekki ale po tylu latach sprezyny sie wybily chociaz i i tak nie bylo zle ale ten jest mega miekki pod tylkiem:-D mam nadzieje ze wytrzyma tyle samo co stary
 
Do góry