reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Cześć
Moja goraczkuje od wczoraj.. Ech. Do lekarza jadę po obiedzie.
Jak gorączka wiadomo marudna, ale jak jej zejdzie to skowronek normalnie.
 
reklama
Ezoja coś się chyba dzieje wśród dzieci bo wczoraj byłam w przychodni po skierowanie to moja p. doktor przyznała że przyjęła pozaprogramowo koło 20 przedszkolaków z gorączką..
 
dopiero moge wejsc i cos napisac od rana nie dało rady:confused2::baffled:
atagata gratulacje ja mam dwie dziewuchy
ezoja zdrowka dla mlodej ale taka pogoda ze ani to lato ani wiosna:baffled:
 
Cześć
Dziewuszka mówisz :) Super! Ja też w ciąży zdecydować się nie mogłam nad imieniem.
Byłam u lekarza. Zapalenie gardła plus powiększone migdałki ma. Wychodzą zimne jogurciki prosto z lodówki....
Ale gorączka nadal 0 3.00 rano przybiegła do mnie z płaczem rozpalona 39,4 miała.
Jeszcze śpi... niech śpi. Starszak już w przedszkolu na wycieczkę dziś jadą....
Wczoraj pierwszy raz zostawiłam go na 2 godziny samego w domu jak jechałam do lekarza. Ale z siebie dumny był.
Wróciłam a on z tekstem "Już? Dopiero wyszliście". Ale grał non stop na xboxie pewnie nie wiedział kiedy czas mu zleciał.
A ja obsrana ze strachu cały czas o nim myślałam .... ale tak to jest, rodzic się bardziej martwi niż dziecko ;)
Ale on kochany jest bardzo i mi nie rozrabia nigdy jak wychodzę z psem na te 5 lub 10 minut. Wczoraj był chrzest ;) Bo jak do pracy wrócę to może być różnie.... Ja w jego wieku też już sama zostawałam... ale były inne czasy co nie. Tu we wsi też inaczej jakoś niż w mieście jak mieszkałam.
 
Cześć kobietki :)
Ja od dwóch dni walczyłam z laptopem, nie wszystko mi działało, na forum wejść nie mogłam, w końcu przeinstalowanie pomogło:-).
Atagata - gratuluje córci i mam nadzieje że wszystko ok, bo pamiętam że jakieś niepokoje miałaś przed wizytą. A wybieranie imienia to sama przyjemność.

My jesteśmy strasznie za zwierzętami ale kot by chyba nie przeszedł, bo już duży pies i szczur w domu:-D.

Rzeczywiście coś wisi w powietrzu bo moje najstarsze od wczoraj z katarem i bólem gardła.
My skręciliśmy wczoraj łóżeczko a jutro mamy dostać dwa kartony ciuszków, więc czeka mnie przebieranie, pranie i prasowanie ale muszę wziąć się za to jak nie ma jeszcze zbyt wysokich temperatur bo potem nie dam już rady, te kilka dni dało mi się we znaki.
Dzisiaj jeszcze na moment do pracy jakieś sprawy pozamykać.

Życzę Wam kochane udanego dnia i dużo zdrówka dla Was i Waszych dzieci.:-)
 
cześć dziewczynki. Dzięki wszystkim za gratulacje:) te kłucia to pewnie jakieś kolki jelitowe albo coś podobnego bo ehm ostatnie dni spędzam tam, gdzie Król chodzi piechotą - że tak to nazwę. Mój na to mówi - pomieszczenie bez telefonu:)) Ale dziś od rana spożywam świeże jagódki i czekam na poprawę.
Ale ręce mnie świerzbią na zakupy dla malutkiej. Ale mój mnie bardzo prosił - poczekajmy do przeprowadzki no i się zgodziłam. Tylko że to było zanim wiedziałam że to dziewuszka:)
Dużo zdrówka dla chorujących dzieciaczków.
 
aaa... mamuśki drogie, mój synek w niedzielę ma 2 urodzinki i wiem że to dziwne ale nie mam pojęcia co mu kupić! a na bieganie po sklepach i szukanie nie mam za bardzo siły - czy coś widziałyście ciekawego i macie może jakiś pomysł/inspirację na natchnienie dla mojej skromnej osoby?? będę wdzięczna za każdą podpowiedź:-)
 
reklama
Do góry