reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

kroma no tak u ciebie bardziej z bezpieczenstwa lepiej w łożeczku, fajnie ze mlody grzeczy i ze dzieciaki zdrowe:-)
reszta lasek pewnie zajeta jak to przy weekendzie:-D
 
reklama
hejo
no ja dzis luzniejzy dzien mam..niepamietam kiedy tak bylo:)
spacer zaliczylismy a teraz sie nudzimy..umylam glowe bo ma przyjsc siostrzenica meza robic mi wloski karbownica;-)
kroma no to ladnie pulpecik :)moja tez juz ladnie trzyma glowke ;-)moja ma 5200:-Dja tez odkladam z tego wzgledu zeby jej cycem nie zacisnac hahaha:-D
 
hejo..
zapomnialam ze w nocy bylo przestawienie czasu i wstalismy juz z dawidkiem;-)spokojnie kawke se wypije;-)
ale sie wczoraj umeczylam z mloda jej..nie spala od 17 o 18 kapanko jak zwykle pozniej cyc ja juz pewna ze spi a ona co chwile sie wybudzala...i tak pare razy..wieczorami ona chce zebym z nia lezala z cycem na wierzchu trwa to przewaznie godzine a i tak jak juz chce wstac to ona oczy jak 5zl.i tak wczoraj dopiero przed 22 zasnela.
dzis dzien zaplanowany nawet dobrze ze wczesniej wstalismy dzieki temu ogarne wszystko szybciej i jeszcze z dzieciaczkami na spacer pojde przed wyjazdem w rodzinne strony.

milej niedzieli
 
hejka

Marzenka- mój wczoraj padł przed 23 a to przez to, że byliśmy u znajomych i go wybudziłam, żeby ubierać i skubany nie chciał potem spać.
 
Cześć dziewuszki jak niedziela??
U nas rodzinnie i domowo, krótki spacer z Miśką i psem zaliczyłam bo zaraz wiać zaczęło i chmury naszły.
A tak w domciu... Ściskam Was :-)
 
Cześć.
My też w domku poza tym, że trochę u rodziców byliśmy, na spacerze i po 16 byliśmy w domku i tak siedzimy.
Jakiegoś muła załapałam ... I w ogóle jakieś omamy mam, wydawało Mi się że auto pod dom jakieś podjechało już Mi się gorąco zrobiło, bo na dniach Mój ma przyjechać chyba na około tydz., a powiedział że nie poda Mi dokładnej daty bo niespodziankę chce zrobić no ale faktycznie tylko Mi się wydawało ... :-p

A tak to nudy i brak chęci dziś na cokolwiek. Idę chłopaków ogarnąć i sama też wejdę pod kołdrę, coś jeszcze popatrzę i idę spać bo po prostu nienawidzę niedziel ! papa
 
Mycha uszy do góry :tak:
Ja jeszcze zegarków nie poprzestawiałam i co spojrzę na zegar to się mieszam, dzieciaki już o 18 pogoniłam do kąpieli hahahaha, ale przynajmniej jedno już śpi ;-)
Spokojnej nocy dziewuszki! Coś wieje za oknem, myślałam że lać będzie a tu tylko gwizda ;-)
 
ja z tą zmianą czasu też się dzisiaj mieszam... tzn. nie przestawiliśmy wszystkich zegarków i chyba przez to. Niedziela minęła mi hmm raczej spokojnie, oprócz tego ze wzięłam się za segregacje dokumentów :-) jakoś mnie tak natchneło :D
obiad dzisiaj robił mój M i muszę go pochwalić bo było pyczne. Zrobił ziemniaczki w przyprawach z piekarnika, grilowane piersi z kurczaka i brokuły z sosem beszamelowym, mniam. dziewczyny wy się nie wydurniacie z tą dietą przy karmieniu piersią! Wiadomo za ostro jeść nie można, ale nie jedzcie jałowo, nie tędy droga. Ja jadłam prawie wszystko. Ograniczyłam ostre przyprawy i wzdymające rzeczy a tak to położna kazała jeść to na co mam ochotę. Zdrowo.

Po poludniu dzisiaj pojechaliśmy do galerii ale jakoś wszystko co mierzyłam to było albo za duze albo nie tak leżało. Oczywiście najwięcej skapnęło się mojej córci. To już taki standard hehehe

miłej nocy Wam życzę


p.s A co do tzw. "wyprzedaży" to szykujcie się na nią w listopadzie ;) i szykujcie sie na ciasto czekoladowe, które sama dla Was upiekę :)
 
hejo
mi wczoraj dzien szybko minal...jeszcze bylam u kolezanki w szpitalu na cmentarzu u mamy mojej i dopiero ok 19 do domku zladowalismy..martynka jak nigdy zasnela mi sama w lozeczku wczoraj...mam nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej a nie tylko cyc i cyc:-D
kroma jak antos juz tyle wazy to bardzo ladnie pokaz jak wyglada teraz;-)mam kumpele co jej 3 miesieczny synek warzy 9kg ale on wazyl 5800 przy porodzie ale cos nie tak i robia badania pod katem cukrzycy bo w ciagu miesiaca 2 kg przytyl ale on na mm juz.
dzis luzniejszy dzien..pogoda taka sobie ale na spacer pojdziemy pomimo deszczu.
mycha i co wracacie juz wszyscy razem?
 
reklama
dzien dobry
mycha to ci maz zrobi niespodzianke tak fajnie milo:-):tak: patix ja sie na wyprzedaz nie lapie moje dziewczyny duuuże:-D
marzenka to mialas zalatany dzien ale chociaz zleciala niedziela
 
Do góry