reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejka ja na moment. Padam, byłam z młodym u lekarza, i ma infekcje. Ciągle wymiotuje. Mam nadzieje, że jutro już bezie ok, bo urodzę przez niego. Spać nie daje i ciągle płacze. Mnie jeszcze brzuch boli i zgaga męczy, ale lekarz mówi, że to ciążowe i mam prawo mieć takie niestrawności. A ja mam jeszcze 6 tyg czasu i nie wyobrażam sobie męczyć z taką zgagą do porodu. Spałąm z pół dnia.

Miłego dnia laski, a bardziej wieczoru i zdrówka dla tych co chorują.
 
reklama
witajcie. jejkuuu jak mnie tu dawno nie bylo juz okolo 2 lata minely... brak czasu.... nawet nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta. moj synek juz w sierpniu skonczy 4 latka... ale to zlecialo.... pozdrawiam wszystkie mamusie ktorym ten czas leci rownie szybko:-)
 
No mama byla i sie zmyla ;-);-)
u nas troszke znow pada brr...

Megi a to cos mi sie pomieszalo hehe :-p a powiedz mi Zuzia teraz chodzi do zerowki tak?
i od wrzenia znowu pojdzie dalej do zerowki? czyli bedzie 2 lata w zerowce tak?..bo kiedys chyba bylo ze 6 latki zerowka a 5 latki normalnie jeszcze przedszkole :baffled:

Kroma zdrowka dla arka ! oby mu szybko przeszlo bo sie biedulek umeczy a ty razem z nim :-(

Ciacho ale ty robisz smakowite rzeczy :tak: normalnie wygladaja jak drozdzowki kupne hehe..tez bym chciala miec takie zdolnosci w kwesti pieczenia :tak::tak:..mnie niestety pozostaja tylko kupne ciasta..:-p

mamusiaberlin ty tu kiedys pisalas ???..bo nie pamietam hmm..napisz cos wiecej o sobie to moze mi sie cos przypomni ? mieszkasz w DE ?

Milego wieczorku i do jutra !!
 
kroma wspolczuje i zdrowia dla mlodego
owca dzieki a dobre :-pale wiesz kiedys pewnie tez bym nie potrafila ale mam dwie rece to lepiej:-D:-D
mamusiaberlin ja ciebie tez kompletenie nie pamietam chyba ze zmienilas nicka?
 
oj ja na forum ponad 2 lata temu zagladalam. tak w de, budowa sie ciagnie i zabierala mi czas... pokoik dorianka tym samy sie zmienil.... nicka nie zmienialam :-)

A to moj synek:-)... CIMG7873.jpgtu spiewaCIMG8013.jpga tutaj tanczyCIMG8128.jpg
 

Załączniki

  • CIMG7873.jpg
    CIMG7873.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 21
  • CIMG8013.jpg
    CIMG8013.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 20
  • CIMG8128.jpg
    CIMG8128.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mamusia nie pomylilas watku??? ;-):rofl2: bo ja tu na bb jestem chyba ponad 5 lat a ciebie naprawde nie pamietam zebys tu pisalas :baffled::baffled:..
a skad jestes z lubuskiego ??
Synek fajny chlopczyk :-)
 
dokladnie owca bo ja cos mamusiaberlin w ogole nie kojarze a jestem prawie 3lata tutaj
a nick i haslo beda pasowac bo jest ogolnie zarejestrowana ale na pewno jestes z tego watku?
 
reklama
ostatni raz ponad 2 lata temu pisalam:tak: wiec .... hmmmm
a dzieki kochany urwis

nom ja tak skakalam raz tu raz tam ech ... nie wazne.... to na nowo hallol..:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry