reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

wiesz jak pisales tylko kilka postow tutaj to mozemy nie pamietac:sorry2: a mlody fajny:-)

mamusia mam prosbe,jezeli nikt pod toba posta nie napisal to edytuj swojego posta i dopisz cos
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziwne bo nie moge znalesc moich starych wypowiedzi... zdjec... a w moim profilu nie ma w ogole historii error pisze i jakies znaczki....
no tak po tak dlugim czasie spisali mnie na straty hehehe;-)
 
a tego to ja juz nie wiem jakie tutaj czary mary ze nie ma twoich wpisow moze to juz archiwum;-)
ja sie zmywam na film a pozniej ide na przyjaciolki:-D
milego wieczoru:-)
 
mamusia to spoko :-):-)
to moze znacie sie z Marzenka ? bo ona tez ze Swiebodzina...:tak:
dlugo mieszkasz w De ?

ja swoj filmik obejrzalam i najlepiej to poszlabym juz do wyra ale tak troche smiesznie isc pierwsza od dzieci spac haha :-D
 
hehe no troszeczke tylko.. ale co dasz przyklad maluchom:-).... no nie znam zadnej marzeny...:sorry2: no ale ja tam rzadko ja od 5 lat juz tutaj mieszkam... maz dziecko domek pies kot myszy ryby:-D ... hehe powoli sobie ukladam to zycie......
 
Hejka

MADZIARENA ja ostatnio jak zobaczyłam u ciebie na wyniku liczne bakterie to poleciałam i zrobiłam sobie powtórke żeby przed wizytą miec... I wyszło że nie ma bakteri :p Musiałam za szybko próbkę pobrac najwyraźniej :p

MAMUSIA ja też nie kojarze :p chociaż mnie to od sierpnia 2009 w sumie tu nie było :p

Ja się wybieram najprawdopodobniej do cyrku w dzień dziecka z młodym... Jemu jeszcze nic nie mówiłam, ma byc niespodzianka, a potem do Askany bo jakieś atrakcje mają byc...

Dzisiaj rano niby tak zimno ale w końcu koło 14 to się ciepło zrobiło... no przynajmniej mi było gorąco...

Kupiłam dzisiaj dla małej od Kacpra: przytulanke, smoczek, butelke, szczotke i miseczke (wiem że jeszcze czas do miseczek ale spodobała mi się), no i chemie dla maluszka... Wsio w biedronce :-) Kacper jaki zadowolony że ma dla siostrzyczki tyle prezentów :-)

Jutro ide na dzień mamy do p-la ale Kacper mówi że panie się nie wyssiliły i jest to samo co rok temu było :p ale na 12.30 pójde do tego mojego synka...
Jaki on jest ostatnio kochany... Nie wierzyłam że moje dziecko będzie takie grzeczne kiedykolwiek :-D

Dobranoc
 
hejo
a ja na sniadanko robie drozdzowki z borowikami i kruszonka z przepisu ciasteczka:-)naszlo mnie juz wczoraj zobaczymy ja wyjda do tego kakao:tak:
jadzka to ja ci zazdroszcze takiego synka....bo moj niezle rozrabia....
mamusia to napewno sie nie znamy bo ja tu w sw jestem od 6 lat na stale;-);-)i prawie nikogo nie znalalam na poczatku
jadzka widze ze w koncu zaczelas robic zakupy dla malej:-D:-Dno czas najwyzszy;-)
owca a ja tam nie patrze czy ide pierwsza od mlodego hehhe :-Djak maz jest to nie raz przysnelam:tak:
pranko wstawilam narazie slonca brak..byle by nie padalo;-)
 
reklama
dzien dobry
marzenka ty to chyba juz zajadasz sie drozdzowkami:-D ja zjadlam kawalek tych moich wczorajszych:-D
pogoda do doopy zimno 10stop a za cieplo to nie bedzie bo nawet 17stop to troche chlodno:confused2: lubie jak jest b.cieplo:-D
 
Do góry