reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje Dla Rozpakowanych Mamuś i ich wiosennych maleństw :o)

reklama
Jaka wspaniała wiadomość-Aligator, gratulacje:-)A córeczka całkiem spora, no i najważniejsze... zdrowiutka. Życzę z całego serduszka pięknego macierzyństwa.
 
Czesc kochane ,ja jak zwykle pisze o szalonej porze ale przynajmniej bede przyzwyczajona jak mala wroci do domku.U nas szalenstwo ja slaniam sie na nogach,spie po 4 godziny, moje zycie to dom ,autostrada , zakorkowana typowa polska droga i szpital.I tak w kolko.Mala odpukac jest strasznie silna babka i wyprzedza innych na oddziale ,stopniowo odlaczaja ja od wszelkich wspomagaczy i calkiem sobie radzi,duzo spi i jak narazie nic odpukac jej nie dolega,no i jest taka slodka , cudna,ruchliwa i kontaktowa( lubi wodzic wzrokiem za czyims glosem i uwielbia lapac za palce ) nic tylko ja zacalowac:).Ma juz 1900 ale przynajmniej jest dluga:).Ja zaczne sie wiecej udzielac na forum chyba jak Mala juz wroci do domu bo teraz czesc czasu mieszkamy u znajomych zeby choc czasem nie dojezdzac a wieczorami zaczelismy kompletowac brakujaca wyprawke ,czyli prawie wszystko:))) Konczy sie oczywiscie na jakims slodkim ciuszku ktory zobacze a pozniej mam wyrzuty sumienia ze byl zbedny( juz dzis mialam ochote kupic z 5 kocy bo taki byl cudny:).
Mnie chyba zaczyna lapac lekki baby blues po tym naglym porodzie i dosc czesto kloce sie z moim M,tak sie wczoraj wkurzylam ze spakowalam walizke i pojechalam na noc do rodziny.Oczywiscie ja madra w zlosci dzwigalam te walize po schodach dzis bol brzuszka.Ale generalnie swietnie dochodze do siebie po cc i jestem az zdziwiona bo bylam przygotowana na ogromny bol ktory...nie nadszedl:).Teraz czekam na mala ale niestety remont bedziemy robic juz jak ona bedzie z nami, na wiosne bo poprostu teraz sie nie wyrobimy.Coz wazne ze Malenka jest zdrowa i tak pieknie dochodzi do siebie ,taka jest mocna.
Jeszcze raz dziekuje za wszelkie zyczenia i slowa wsparcia bo okolicznosci cc mialam rzeczywiscie niemile i z wielkiego zaskoczenia,grunt ze chyba dobrze sie to skonczy ( odpukac)
sciskam
buzki
Nela z Niunia ( dalej szukam imienia ,moze jakie propozycje :)?)
 
Ostatnia edycja:
strasznie sie ciesze, nelko kochana, ze dochodzisz do siebie dobrze! a co do baby bluesa, to czeka kazda z nas. bardzo sie ciesze, ze malutka tak ladnie sobie radzi, wiesz juz moze, kiedy mniej wiecej zabierzesz ja do domku? 1900 to w koncu calkiem sporo :-) opowiedz nam przy okazji, jak to bylo z tym cc! i przede wszystkim - jak sie czujesz!? jak stawy i cisnienie? unormowalo sie? buziaki!!!
 
Nela - bardzo miło czytać, że mała Niunia ma się dobrze, coraz lepiej, trzymam kciuki by szybciutko i zdrowiutko wyszła do domu - swoją drogą co do imienia to raczej sami będziecie musieli uzgodnić co i jak :-D
A co do cesarki to też nie mam pojęcia co, jak i dlaczego - jak będziesz miała czas i ochotę nakreślić choć zarys sytuacji to pisz. A jeśli nie - to chyba nikt nie będzie nalegał.
 
reklama
Do góry