reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!!

reklama
Jejku jejku jejku !!!!

Nie nadaze z gratulacjami.
jeszcze nie zdazylam zlozc gratulacji Marcie a tu juz nastepne bobaski sa.
A wiec zaczynam hurtowo :

Mamusie kochane gratuluje Wam i jestem z Was dumna.
Tatusiowie spisaliscie sie swietnie - maluszki cale, zdrowe a mamusie szczesliwe. Odespijcie ostatnie doby bo jak rodzinka wroci do domu to musza na Was liczyc.
Braciszkowie i siostrzyczki - przed wami ciezka praca - bycie wzorem dla mlodszego rodzenstwa .

ZACZYNACIE NOWY , WSPANIALY ETAP W ZYCIU - STRASZNIE SIE CIESZE WASZYM SZCZESCIEM.
BUZIAKI !!!!!!
 
WOW! Martuska! Nawet nie sądziłam, że będziesz następna :-D Gratulacje! Niech córa rośnie zdrowo i podbija serca wszystkich facetów w obrębie 100 000 km od siebie! :-)
 
He ha Martuska ostatnia skladala gratulacje i dzis taka wiadomosc do mnie dotarla:

"o 12.48 czasu UK prtzyszla na swiat w wodzie nasza córeczka! 2700g i 50 cm. Jestesmy bardzo szczesliwi !! Która nastepna ??"
O Boże, aż mnie wgięło. W ogóle się nie spodziewałam!! Gratulacje!! Strasznie się cieszę!!:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry