reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!!

moje gratulacje Kochana!
no to jedna zrobiła mi chociaż prezent na urodziny:-)
zdrówka dla Ciebie i córeczki:tak:

moja Laleczka w porównaniu z Waszymi to koloska:-D:tak:

Tak ale te dzieciaczki urodziły sie przed terminem :) tak jak margerytka79 w niespełna 35 tygodniu a Twoje maleństwo przyszło w 39 z tego co pamiętam, więc nie ma co porównywać
 
reklama
margerytka79 serdeczne gratulacje... :tak: Przede wszystkim zdrowego Dzidziulka - Córuni :tak: A co do porodu też bym tak chciała szybciutko urodzić ;-)
 
uwaga uwaga !! kolejna dziewczynka sie narodzila - sms od moka wlasnie nadszedl !!

"hej tu moka 83!! dzis o 8.00 przyszla na swiat przez CC nasza córeczka Ala !! waga - 3390 Czujemy sie dobrze i pozdrawiamy!!"
 
Hej dziewczyny- moje ogromne gratulacje!! Normalnie sie popłakałam:-) Aż sie boję jak zareaguje na swoje maleństwo
 
reklama
Do góry