reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Będę robić w tym tygodniu. Próbowałam właśnie trochę wyluzować ale ten ból sutków mnie trochę przeraził bo się naczytałam że tak na ciąze zawsze jest, a mnie przed @ zawsze bolały i sutki i całe piersi, a teraz piersi to wgl..
Mnie teraz też bolały i wcale nie było na ciąże i wiedziałam i tym.. Za bardzo się wkręcasz.. Weź gorąca kąpiel, włącz jakiś film i nie myśl o tym..
 
reklama
reklama
Ananasa zawsze jem bo lubię 🤪 ale w tym cyklu wystawiam wszelkie działa 😅 musi się tym razem udać nie da rady inaczej 😁😉😅
Musi <3 już tyle będzie dodatkowej pomocy, aby się udało, więc nie mogę się doczekać Twojego testowania :D


Datę zmieniłam i chyba razem zaczynam grudniowy cykl testowania..

Super, musi być zgodnie z planem i nam się uda i wszystkim pozostałym <3
 
Do góry