reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dzien dobry. Ja sie na temat pogody u nas nie wypowiadam, bo tylko nerwa dostaje. Chociaz nie, nie powinnam narzekac, od kilku godzin nie pada, ale temperatura iscie czerwcowa...
 
No to po szczepieniu. Ptysia byla dzielna i jestem z niej dumna.
I po południu wyszło słonko. Mama nadzieję że tak szybko chmury nie wtócą
 
Zapominajka jak wymiary Ptysi?
My szczepienie położyliśmy za tydzień bo coś w nosku furkocze Lence...
Oznak choroby pediatra nie dopatrzyła się, ale lepiej dmuchać na zimne...
 
Dzień dobry :tak:

Nie uwierzycie, ale słoneczko świeci :-D
Dzisiaj idziemy na imprezę organizowaną przez bank PKO, zaczyna sie od 14 :eek: i najpierw 3 godz wykładów :eek:
Jutro na grilla do znajomych .... i powiem Wam, że nie chce mi się nigdzie iść. Chyba się starzeję, bo wolałabym siedzieć w domu :sorry:
Zapominajko Pysia juz spora dziewczynka :tak:
Miłego dnia
 
Witajcie u nas też słonce.....


Zapominajka super wynik, my ważymy 5850g
wczoraj w przychodni byli Państwo z taką 4 tygodniowa niunią to nasza przy niej to kawał baby:-D:-D:-D
 
reklama
Dzien dobry. Dziewczyny blagam nie piszcie o sloncu, bo u mnie tak gruba warstwa chmur, ze slonce nie ma szans sie przebic. Dzis mialo byc wg wczorajszej prognozy 26st, a jest nawet nie wiem czy 15st. Takie bzdury wygaduja w tych prognozach, ze szkoda ich sluchac:wściekła/y: Jade dzis na pierogi do mamy, chociaz gotowac nie musze.

Zapominajko super, ze Ptysia dzielnie zniosla szczepienie. Sama pamietam jaki to byl dla mnie stres. A malutka ladnie rosnie, chociaz ciesz sie, ze za duzo nie musisz dzwigac;-)

Agaciu
ja tez tak czesto mam, niby narzekam, ze ciagle w domu, ze monotonia, ze sama, a jak co do czego przyjdzie to narzekam, ze mi sie nie chce:sorry:

Madzienko za kazdym razem jak patrze na zdjecie Lenki w Twoim profilu to buzka mi sie cieszy. Jest cudne:tak: A ta roznica miedzy dziecmi jest teraz bardzo widoczna. Pamietam jak bylo z dziecmi szwagierki. I Filip i Zuzia sa starsi o ok. 1,5 miesiaca od jej maluchow i wygladali razem jak Flip i Flap, teraz kompletnie sie to zatarlo. Chociaz moja kluska w wieku 4 tyg wazyla wiecej niz Twoja Lenka teraz;-)
 
Do góry