reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hejka mamuski:)

Korzystajac z tego,że moje dziecie wydłużyło sobie drzemke po cycusiu zagladam do Was:)

Myszko cuuudowie ,że się kreci....ciesze sie ogromnie:)

Pyciolku 36 tyg za Toba....szokkkk..aaaa jeszcze troszkę i będzie "widać główke":p hahaha
zapodaj jakiegos fotosa:)

Madziu zdjateczka fantastyczne, modelki Ci rosna nie ma co.....no tatus tez model niczego sobie.....wydaje mi się czy troszke przybrał na wadze, co uwazam w jego przypadku na plus:)))))

Zapominajko trzymam kciuki:*** nie nerwuj sie:p :*

no a u nas dzisiaj Thanksgiving Day....ale my bez indora....jakos tatusia brak, to nie ma dla kogo gotowac...:p ale jeszcze tylko kilka dni....:))) aaaale sie ciesze:):tak:
 
Hej


Zapominajko Myszqo odszczekac, odpukać i tfu tfu:-D:-D:-D To byłby koniec swiata:zawstydzona/y:.

Pyciolku trzymam kciuki za Was. Zaglądając tu po przerwie myslałam o Was czy mi się tu za szybko nie rozpakowałas:-p.

Kana współczuje rozłąki dobrze wiem jak to jest, choć ja przyznałam się ostatnio sama przed sobą ze coraz lepiej sobie z tym radze. Życze niezapomnianych chwil po powrocie mężulka:tak:.


A ja szukam tematu swojej pracy licencjackiej i d...a jakos nie wiem czego się chwycić Chce pisac o ochronie praw człowieka, jakies pomysły?
 
Zapominajko super gratuluje zakupu,a dokładnie gdzie sie bedziecie budowac? Co do mojej pracy to tak naprawde nie wiem o czym chce pisac, ale mam do wyboru jeszcze prawo miedzynarodowe publiczne i prawo europejskie.
 
Dokładnie to koło Dąbek
tu mniej więcej gdzie ten czerwony prostokąt mapka1.jpg

Młoda dzisiaj bez humoru jakaś :-(

Anoli ja chyba z tego też bym prawa człowieka wybrała. Może prawo człowieka a prawa osobiste.
 

Załączniki

  • mapka1.jpg
    mapka1.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 36
Zapo myslałam ze gdzies koło Poznania bd sie budować...a to dla Was całkiem nowe miejsce? czy macie jakis punkt zaczepienia tam, np. rodzine?
Stówka dla Ptysi:)

Jabłuszka sobie w słoiczki robie i dobrze ze maszyna za mnie tarkuje, bo juz mi sie nudzi przy tym. Wogóle w tym roku to przesadziłam z tymi słoikami. Moja mama az tyle nigdy nie robiła co ja :-p Najwyzej bede mieć na 2 lata:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry