reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
YOKA super ze wszystko jest dobrze u Ciebie!! Co do kłuć to no-spa nie pomogła. Fakt ze nie jest to jakos mocno bolesne ale niepokoi bo cały czas kluje choc caly dzien leze jest to samo juz sie martwie troszke :-(
 
Cyprysiowa....hmmm...no to nie wiem co może być powodem tych kłuć:( a może masz kontakt tel. z lekarzem??jeśli tak to warto zdzwonić i poprostu spytać przez telefon:)
 
Cyprysiowa mnie od wczoraj też tak kłuje i też bardzo nisko.Ja mam na to no spe ale również nie pomaga. Mój lekarz powiedział, że tak może się zdarzyć, chociaż ja już zaczynam powoli wątpić żewszystko jest dobrze.Najpierw krwawienie, potem te bóle.....
 
Kamila z terminem cięzko powiedzieć, bo mam okropnie nieregularne cykle. Mi wychodzi koniec grudnia, Na początku maja ide do lekarza, to może będę wiedziec więcej. A tak ogólnie to po staremu;-)
 
Dziewczyny! ogromnie dzięki za odp.

cypryciowa - mnie też kłuje całe podbrzusze, raz jajniki, raz "coś tam". szczególnie bolesne jak wstaję z krzesla lub łóżka, ale nic na to nie biorę, da się wytrzymać - choć czasem też się niepokoję....
pytia, allaa - ja na najbliższą wizytę jeszcze do niego pójdę, ma mi dać skierowanie (do syna) na Usg, a ten drugi jest najleprzy w mieście i zamierzam już u niego zostać. Musiałam iść do starego, bo tamten jest oblegany, a ja chciałam wiedzieć co i jak
pytia - ja też podczytywałam listopadówki, bo nie wieżyłam, że tak rowno 3.12.; lecz stwierdzilam, że ja już chyba do grudniówek należę, choć przyzna szczerze, że mam chęć i tam nieco pobaraszkować....
yoka28 - zmartwiłam się, jak wyczytałam że plamienia są nienormalne.........:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
pozdrawiam was wszystkich!
Damy radę!!!!:rofl2:
 
Witajcie dziewczynki lekarze nie powiedział na kiedy termin dowiem się 09.05ale na pewno na polowe grudnia.
Dzisiaj jestem strasznie zmęczona najlepiej bym nie wychodził z lozka.
Cyprysiowa a ty na kiedy nowy termin do gina.
 
reklama
Do góry