reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czesc

Byłam dzisiaj rano na badaniach (morfologia,mocz) i jak wrócilam to od razu pochlonelam sniadanie i zasnelam dalej ;-) Teraz boli mnie glowa :-)

Moje dziecie wczoraj wyjatkowo mocno i czesto kopalo, chyba ze wzgledu na moj zły nastrój, w ogole to najbardziej go czuje jak leze na wznak i czasem jak siedze to kopnie w dół jak leze na boku to ma chyba za duzo miejsca ;-)

Kluskawawa Witamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy dopisać Was do listy? Na jakims watku chyba czerwiec albo lipiec od samego poczatku do teraz wiernie uczestniczy wlasnie tatus takze nie jestes sam ;-)
 
reklama
Jasne że dopisać do listy wg USG termin mamy na 20.12 więc pasujemy tutaj :-)
Ja to czasem jestem mocniej zaaferowany niż moja żonka, więc będe się starał udzielać ile tylko moge, może i czasem męski punkt widzenia i Wam się przyda - kto wie :cool2:
A moją żonkę dzidzia też ostatnio mocno okopuje, humorki miewa solidne ale ja staram się nie wkurzać i obracać wszystko w żart, zazwyczaj po chwili przechodzi foch :-D:-D


Aaaaa dodam nieskromnie jeszcze że nie opuściłem jeszcze żadnego USG, chyba na koniec od gina dostane jakąś nagrodę za wytrwałość.... może chociaż jakiegoś lizaka :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Kluskawawa równiez witam :-)
moja dzidzia dzisiaj tez bardzo ruchliwa z czego bardzo sie ciesze :-)
zaraz chyba cos upieke bo mam ochote na cos słodkiego moze drozdzoweczki jeszcze niewiem;-)

 
Kluskawawa no tak a my tak gadamy tu na mezów, nasłuchasz sie biedaku;-) a pamietaj ze ciezarnym nie wolno zaprzeczac. Lizak to ci sie bedzie nalezał jak wytrwasz poród :tak: Do listy dopisze cie po obiadku, ide jesc ;-)
 
Przeczytałem prawie od początku wszystko także kojaże kilka wątków zaplątanych w zazdrość itp :-D jakoś przeżyje, najwyżej się odemnie nasłuchacie ;-), pozatym nie takie rzeczy w życiu słyszałem/czytałem także luzik nic co ludzkie obce mi nie jest :)

A co do lizaka za wytrwanie przy porodzie to jeszcze nie wiem czy na tyle twardy będe, bo ja to sie za bardzow wszystkim przejmuje więc moge nie zdzierżyć :)
 
Ostatnia edycja:
:-Dmój mąż, jak go pytałam na początku ciąży czy będzie ze mną rodził, kategorycznie odmawiał ale potem przyjechał na porodówke do mnie juz o szóstej rano a dzień wcześniej siedział ze mną do północy:tak: A jak dowiedział sie że będę miała operacje to wepchał sie na salę operacyjna ale go wyprosili:-DOd tamtej pory Tusia to jego malutka księżniczka, mimo że wcześniej pragnoł chłopczyka.A teraz jak pytam go czy woli chłopca czy dziewczynkę to bez wachania odpowiada że dziewczynkę bo "po co komu chłopak skoro dziewczynki są takie słodkie":-D
 
Dziewczyny właśnie się "obżarłam" i jest mi wstyd przed samą sobą. Pochłonęłam bułke, 2 kanapki a na deser dwa batony. Ale jestem wściekła:wściekła/y:
 
Codziennie sobie przypominam o racjonalnym odżywianiu i trenuje silną wole by jeść zdrowo. A dzisiaj taki zonk:wściekła/y:
 
A ja jem tyle co zwykle i martwie sie bo wogole nie tyje, nigdy nie bylam szczupla wiec myslalam ze bede szybko tyc a tu nic. Ciagle waze tyle samo:shocked2:
 
reklama
Kluskawawa ale będziesz miał tu ciekawie:-) Szczególnie jak , którąś mąż wkurzy....:wściekła/y::-D

A ja tyję i brzucho mi rośnie, humorki mam do d....y i wogóle jestem szczęśliwą ciężarówką:sorry::-D
 
Do góry