reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

własnie byłam na rozmowie u szefowej... spytała sie mnie do kiedy zamierzam pracować bo chce na moje miejsce przyjąć kogoś na umowę zlecenia dopuki nie wrócę z macierzyńskiego, mam jej dac znać do końca tygodnia, tylko że ja samam nie wiem:confused: na razie czuję sie dobrze...
muszę sie zastanowić
a jak wy dziewczyny (te które pracują)

 
reklama
witajcie
okruszku trzymaj sie cieplutko

a ja jakoś od wczoraj wieczora jestem niespokojna, nie mogłam wczoraj zasnąć choć byłam bardzo zmęczona, meczyły mnie jakieś dziwne myśli że niezdążę się przygotowac do narodzin mojej Niuni, chyba zacznę już odwiedzać sklepy bo nawet jeszcze nie zaczełam... widać juz najwyższy czas...

Mogę Ci poradzić, żebyś sobie zrobila listę zakupów. Mi od razu jakoś się "jaśniej" w głowie zrobiło. Napisałam co musze kupić i w jakich ilościach łącznie z szacunkowymi cenami co ile. Trochę jestem spokojniejsza, ze mam to poukładane. I już tak nie panikuję, ze nie zdąże albo czegoś zapomnę. :-)
 
własnie byłam na rozmowie u szefowej... spytała sie mnie do kiedy zamierzam pracować bo chce na moje miejsce przyjąć kogoś na umowę zlecenia dopuki nie wrócę z macierzyńskiego, mam jej dac znać do końca tygodnia, tylko że ja samam nie wiem:confused: na razie czuję sie dobrze...
muszę sie zastanowić
a jak wy dziewczyny (te które pracują)

Ja chyba do końca września. Chociaż nie wiem bo w domu w sumie nudno mi będzie cały dzień.
 
Hej dziewczęta:-)
Nie miałam czasu zajrzeć przez 1,5 dnia i jestem w szoku ile u was sie dzieje:tak:

Okruszku trzymaj się. Mam nadzieję, że te bóle już sie nie powtórzą.

Cyprysiowa jestem jak najbardziej za takim tematem:tak:.

Sawka6 ja jestem na l4 od ok 2 tygodni i bardzo sobie chwalę, o wiele lepiej się czuję. Ale przyznać muszę, że moja praca należy do raczej stresujących.

Od kilku dni mam wrażenie, że dookoła mnie jest za mało powietrza:-(.
Aha a pępek mam wklęsły, zawsze marzyłam o wypukłym bo strasznie mi się one podobają, ale cos czuję, że raczej takiego nie będę miała.
 
A u nas dzisiaj pogoda w porządku, więc i nastrój ok :) Mała też szaleje ostatnimi czasy, aż brzuszek skacze, śmiesznie, bo regularnie kopie o 22 :) Nocny marek chyba nam się szykuje, haha.

Dziewczyny, trochę się martwię, bo 28 mam wizytę, ginka kazała mi przed nią zrobić krew i mocz, ale nie powiedziała nic o glukozie :crazy: Nie wiem, czy mam się wstrzymać czy zrobić na własną rękę. Do którego tygodnia to badanie powinno być zrobione, bo nie pamiętam?

Ja badanie z glukoza mam przewidziane na 27 tydzien dopiero 19 wrzesnia tak samo mialam w pierwszej ciazy nie martw sie masz jeszcze czas.
 
reklama
Do góry