reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Za glukozę 75 mg płaciłam 15 zł, śniadania nie jadłam, po wypiciu glukozy przez 2 godziny nie mogłam jeśc, ani nawet wody sie napic. Zrobisz jak uważasz, ale moim zdaniem jak sie zje, to poziom glukozy we krwi moze by wyższy i ja obawiałabym się że będę musiała powtarzac to badanie.
Kurcze no sama nie wiem właśnie. Bo jak jej powiedziałam że może pójde na czczo (mam też zrobić morfologie i pomyślałam że zrobie wcześniej zeby nie jeździć dwa razy) to mi powiedziała żebym jednak coś zjadła. No zobacze jeszcze:-)
 
Ja za badanie 50g glukozy płaciłam 22 zeta. I robiłam na czczo. Nawet moja gina przed badaniem mnie upominała żebym nic nie jadła. Ale wody mogłam się napic-dostałam w laboratorium do popicia gdyby mnie zaczynało mdlic.
 
Co do USG to mi robili w niedzielę(wg ich wyliczeń 23tydz i kilka dni, wg trochę ponad 24tydz) i mała ważyła 560g. Pytałam się czy to dobrze bo mnie ostatnio gina nastraszyła że ciąża jest mniejsza niż powinna i troche się bałam ale teraz powiedzieli mi że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Cyprysiowa mam nadzieję że wszystko będzie ok i ten cukier to fałszywy alarm.
 
To chyba jednak też tak zrobie (na czczo). Po tym jak się naczytałąm jakie to obrzydliwe to nie mam zamiaru powtarzać.
 
reklama
Cześc Dziewczyny!
Ja właśnie po USG 4D. I już wszystko jest jasne. Mamy swoja wymarzoną królewnę. Będzie córcia! Hurraaa!
Termin porodu mam według OM na 25 listopad i mała ma 1008 g. Chyba dośc spora co? Ale strasznie się cieszę że w końcu sie udało. Jak to mówia do 3 razy sztuka.
USG robiłam na Promienistej w Poznaniu i jestem super zadowolona.
Pozdrawiam Was wieczornie i kolorowych snów.

Anka gratuluję córeczki!!!!

Dziewczyny czemu nie piszecie o zakupach na zakupach? :sorry2:

Sorki to ja trochę zamieszania wprowadziłam ale już przenosze się na zakupy:zawstydzona/y:

hejka brzuchatki..:-D

Kamila muszę pochalić się :tak: jestem kwietnióweczka dzisiaj ide umówić się do lekarza..

Didi gratulacje!!!!!Życzę zdrowej i bezproblemowej ciąży:tak:

mam pytanie do dziewczyn,które są w 22 lub 23 tyg i miały niedawno usg ile ważą wasze dzieciaczki ,bo moje maleństwo ma dopiero450 g i to jest chyba mało proszę

Ja też się troszke martwię, bo mój synek w 21tc ważył 470g, ale doktor powiedział mi, że to waga w normie i nie ma sie co martwić, bo jesszcze wyskoczy, tym bardziej, że ma wysokich rodziców ;)

Dziewczyny nie martwcie się to jest waga w normie moja w 22 tygodniu waży 457g i lekarz powiedział że waga jak na wiek ciąży jest ok:tak:
 
Do góry