reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cześć wszystkim:-) Witam nową mamuśke:-)
Dziewczyny mam pytanko w sprawie urlopu wychowawczego. Jak to jest dokładnie może któraś z Was wie, czy jak staram się o zasiłek wychowawczy to biorą zarobki moje i męża z poprzedniego roku czy tylko męża? A jezeli nas obojga to czy mozna pisać jakieś podanie o uznanie moich zarobków jako utraconych ( bo przecież ja już na urlopie wychowawczym nie zarabiam).
Z gory dzięki za jakies info:-)
 
reklama
Moje kochane mamuski)
Odpowiem na wszytskie pytania. Jestem dojrzałą mamusią , niech Was nie zwiedzie dopisek 31 przy Motylku...;)
Najstarszy synek ma 18 lat , młodszy 13 a ja...no cóz jestem jeszcze przed 40-tką ( nawet więcej niź trochę..), jak znajde chwilkę pokażę Wam moja rodzinkę :-)
Termin mam na 27 grudnia, więc pewnikiem nie będzie świąt, bądź sylwka w domku....
A teraz moje mamusie ucze sie tych wszytskich nowości które wkroczyły w świat maluszków....wchodzę do sklepów i wychodze jak zaczarowana.....
Pozdrawiam cieplutko..)
 
Cześć Dziewczyny:) Mam pewien problem. Może któraś z Was będzie wiedziała czym to może być spowodawane... Otóż od pewnego czasu męczy mnie jakies okropne uczulenie, głównie na udach, biodrach i posladkach, ale w zasadzie swędzi mnie całe ciało:/ Nie wiem czym to może być spowodowane. Używam tych samych kosmetyków co wcześniej, a w zasadzie ostatnio praktycznie z nich nie korzystam, ale to nic nie pomogło. Chyba nie ominie mnie wizyta u dernatologa:/ A i czy Wiecie czy w ciąży mogę sie napić wapna. Może akurat to pomoże?
 
mi niestety dziewczyny kończy sie umowa z dniem poczęcia:):) więc raczej nie będę miała wychowawczego....

chyba konczy ci sie umowa z dniem porodu? :confused: jak tak to urlopu macierzynskiego nie bedziesz miała ale nalezy ci sie zasiłek macierzyński z zus, wiec nie jest tak źle:tak:
a wychowawczy niestety ci sie nie nalezy
 
Witajcie

Dzisiaj mam cięzki dzień, duszno tak na dworze, cin mi sie nie chce, remont mi stoi w miejscu :-(, ahhhhhhh szkoda gadać :frown::no2::hmm:.

Wczoraj wieczorem mały dał mi popalić :tak:, już jest taki silny, że jak kopie to brzuch mi się rusza, już ma coraz mniej miejsca w brzuszku :happy2:. Teraz sobie spi :tak:.

Co do słuchania serduszka to nie miałam podłaczonego tego przyrządu ani razu, a USG też nie mam na kazdej wizycie :confused:.

Życze miłego dnia.
 
Cześć wszystkim:-) Witam nową mamuśke:-)
Dziewczyny mam pytanko w sprawie urlopu wychowawczego. Jak to jest dokładnie może któraś z Was wie, czy jak staram się o zasiłek wychowawczy to biorą zarobki moje i męża z poprzedniego roku czy tylko męża? A jezeli nas obojga to czy mozna pisać jakieś podanie o uznanie moich zarobków jako utraconych ( bo przecież ja już na urlopie wychowawczym nie zarabiam).
Z gory dzięki za jakies info:-)

Dziekuję za przemiłe powitanie...chyba moge Ci pomóc jeżeli chodzi o urlop wychowawczy to trezba przedstawic zarobki obojga rodziców, ale dochód żony to utracony...
Wiec spoko :-)
Pozdrawiam
 
Moje kochane mamuski)
Odpowiem na wszytskie pytania. Jestem dojrzałą mamusią , niech Was nie zwiedzie dopisek 31 przy Motylku...;)
Najstarszy synek ma 18 lat , młodszy 13 a ja...no cóz jestem jeszcze przed 40-tką ( nawet więcej niź trochę..), jak znajde chwilkę pokażę Wam moja rodzinkę :-)
Termin mam na 27 grudnia, więc pewnikiem nie będzie świąt, bądź sylwka w domku....
A teraz moje mamusie ucze sie tych wszytskich nowości które wkroczyły w świat maluszków....wchodzę do sklepów i wychodze jak zaczarowana.....
Pozdrawiam cieplutko..)

To ja tym bardziej witam w naszym gronie...już 18 letni syn - super!!!:-D ciekawa jestem jak chłopcy zareagowali na wieść o malutkiej istotce w domu na dodatek jeszcze siostrzyczce:tak:pozdrawiam
 
Dziekuję za przemiłe powitanie...chyba moge Ci pomóc jeżeli chodzi o urlop wychowawczy to trezba przedstawic zarobki obojga rodziców, ale dochód żony to utracony...
Wiec spoko :-)
Pozdrawiam
Czyli że mam szanse dostawać zasiłek tak? Ja zarabiam najniższą krajową a mąż ma na umowie 1500zł brutto (czyli ok 1100 netto).
 
reklama
Do góry