reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
no właśnie mnie koleżanka mieszkająca w UK powiedziała, że nursery kosztuje 100 za tydzień za pół dnia, a childminder jakieś 4,5za godz to mnie tyle samo wychodzi, mogę załatwić dodatek wiem, ale jak znam życie to stwierdzą, że za bogaci jesteśmy, wszystkich dodatków dostajemy dosłownie minimum

Beciaczek skocz do Children Information Centre, tam podasz Wasze zarobki etc, i tam Ci wylicza na oko od reki ile mozecie miec dofinansowania. Mysle ze warto sie przeksc - to nic nie kosztuje. A nie myslalas o Au - pair?
 
Beciaczek skocz do Children Information Centre, tam podasz Wasze zarobki etc, i tam Ci wylicza na oko od reki ile mozecie miec dofinansowania. Mysle ze warto sie przeksc - to nic nie kosztuje. A nie myslalas o Au - pair?

pewnie, że pójdę, dzięki bardzo, a jak au pair działa?nawet o tym nie pomyślałam, a to dobry pomysł?
 
Kochana wszystko opowiem Ci jutro. Pomysl jest fajny w ciagu tygodnia zglosilo sie do mnie 20 potencjalnych au - perek. Dobrej nocy - w razie czego zaczep mnie na priva - mam krotka pamiec!!!

Papa


pewnie, że pójdę, dzięki bardzo, a jak au pair działa?nawet o tym nie pomyślałam, a to dobry pomysł?
 
spojrzałam na net, niestety au pair robi za mało godzin, bo może max 25godz tygodniowo, za mało jak dla mnie,
no dobra ja uciekam też, dobranoc
 
WITAM MAMUśKI KOCHANE:)

Ja Was wczoraj cały dzionek podczytywałam,ale raz ze nie miałam weny na pisanie dwa,ze miałam co chwile gości.....rano jedna kolezanka ,pozniej okolo 15-16spacerek i zakupki ,a pózniej pod wieczór kolejna kumpela.... i tak zleciał dzionek....:tak::tak::tak:

Ale miałyscie wczoraj produkcje nie powiem :) hahahha

Słuchajcie tak sie wczoraj nasmiałam z mari.....lexała na brzuskzu patrze myk na czwoarakach i sie buja buju buju....za chwile zrobiła taki myk,ze przechyliła sie na jedna strone i wystarczyło,zeby przełozyła race i siedzi,a ona zdzwiona z bezruchu i patrzy nam nie, co zrobiła i ,ze nie wie jak wrócic do poprzedniej pozycji.....Ale jaki miala dziewczyny wzrok błagalny.....jak kot w butach:p hahaha

leckam podczytac inne watki :0 buzaiczki...mama nadzijee,ze dzisiaj bede czesciej:)

A no i próbuje rozgryzc, kto mnie wcoraj na gg odwiedził...Beata....czyzby Beciaczek????:cool2:
 
reklama
A no i próbuje rozgryzc, kto mnie wcoraj na gg odwiedził...Beata....czyzby Beciaczek????:cool2:

tak tak kochana Beciaczek:tak:nie odrobiłaś pracy domowej z naszych kontaktów, o Ty łobuzico:tak::-D

Dzień Dobry,
ach już myślałam, że pierwsza będę, a Tu Kanusia mnie ubiegła,a Kajaczek?no znów się bidula nie załapała:-D

ja wczoraj do 1 w nocy porządki robiłam:szok:a dziś w końcu mamy kupca na samochód, i niby się cieszę, a z drugiej strony wściekła, bo w środę Gin, i jak ja pojadę bez auta?a na wariata nie mam zamiaru nowego kupować, bo się wkopać można, no i na małża wściekła, bo on to przecież w :szok:gorącej wodzie kąpany:angry:
idę z młeczkiem do Wiktorka, do później
miłego dzionka mamusie
 
Do góry