reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Po rozmowie w sumie ok. Warunki takie sobie przez pierwsze 3 mies. pozniej nawet fajne, maja mi dac znac do czwartku do 16.00 jesli zostane przyjeta.

Ja tez nie lubie za bardzo jak A jest na popoludniowkach. Teraz tez tydzien pracuje na nocki od 24-6 i jak przychodzi jescze leci odprowadzic Cyprianka do przedszkola.

Dunia kochana moja ja nalegam na spotkanie!!!!! Teraz jak Seba ma popoludniowki to moze zajedziesz co?;-)
 
reklama
Dagulla zreszta z Toba na spotkanie tez nalegam. Mialysmy sie spotkac juz dawno ale caly czas bylo cos nie tak (a to samochod, a to Ksawery chory) kurcze musimy sie umowic w koncu.

Oczywiscie jesli ktoras ma ochote do Bydgoszczy przyjechac to tez zapraszam:tak:
 
no jakos nie mozecie sie wybrac do nas;-) jado bydgoszczy to narazie chyba niebardzo bede miala jak ale do mnie zapraszenie oczywiscie aktualne tylko musimy termin jakos ugadac:-)
 
Laski, ale macie fajnie z tymi spotkankami

Naklada mi akryl i on sam wysycha zanim zrobi wszystkie pozniej spilowuje mi nadmiar i nablyszcza....:tak::tak::tak::tak:
Ja kiedyś robiłam te akrylowe, ale kosmetyczka juz ich nie chce robić, bo akryl jest rakotwórczy, więc robi tylko zelowe, a nawet jak miałam te akrylowe, to też były utwardzane lampą uv
 
reklama
Podziwiam was. Ja raz w życiu zdecydowałam się na tipsy i powiedziałam sobie nigdy więcej. Strasznie mi było.

A ja nigdy nie miałam i nie pragnę, bo nawet z lakierem głupio się czułam , więc nie maluję.A tak wogólę to ja się wcale nie pacykuję, moje kosmetyki to płyn intymny(bez mydła), szampon i dezodorant, nawet przeciwniczką mydła jestem , tyle problemów skóry kiedyś miałam:tak:. Jak czasami kredką do oczu się machnę to monż zdziwiony chodzi. No i przez dziesięć lat włosy farbowałam , ale mi się znudziło, starzeję się dziewczyny nie!?!:-D
 
Do góry