reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Mocno trzymałyście kciuki????

DZIĘKUJEMY:tak::tak::tak::tak::tak:, udało sie, z serduszkiem Julci wszystko ok, do szpitala nie idziemy huuuurrrrrrraaaaaaaaaa, szparka ktora byla zamknęla sie calkowicie...profilaktycznie jak Jula pozwoli:-D:-D:-D badanie Holtera zrobimy za pół roku

Ale ciesze sie, juz po nocach śnił mi się ten szpital:sorry::sorry::sorry::sorry:

Jeszcze raz dziekujemy za mocna zaciśnięte kciukaski:tak::tak::tak::tak:

Madziu bardzo się cieszę!!!
 
Mocno trzymałyście kciuki????

DZIĘKUJEMY:tak::tak::tak::tak::tak:, udało sie, z serduszkiem Julci wszystko ok, do szpitala nie idziemy huuuurrrrrrraaaaaaaaaa, szparka ktora byla zamknęla sie calkowicie...profilaktycznie jak Jula pozwoli:-D:-D:-D badanie Holtera zrobimy za pół roku

Ale ciesze sie, juz po nocach śnił mi się ten szpital:sorry::sorry::sorry::sorry:

Jeszcze raz dziekujemy za mocna zaciśnięte kciukaski:tak::tak::tak::tak:

Madziu strasznie się cieszę. Przypomniałam sobie o Tobie ok. 17 i mocno trzymałam kciuki, zresztą jak my wszystkie :-)

A my od poniedziałku siedzimy sobie w Kielcach u moich rodziców. Dzisiaj moje dziecko tyle zjadło, ze zrobił 9 kupek!!!! Oczywiście cycuś nadal jest be.
A dziadek kupił Olkowi taką huśtawkę
EXTRA HUŚTAWKA DLA DZIECKA 3W1 - HUŚTAWKI 422 (777528137) - Aukcje internetowe Allegro

No i najważniejsze:
Wszystkiego naj naj dla dzisiejszych solenizantów.
 
witajcie mamuśki
troszkę mnie nie było... ostatnio tyle się wydarzyło ze wybaczcie nie miałam siły na bb... w skrócie to już nie pracuje, definitywnie... zwolniłam sie... ale to nie miejsce na opisywanie tego co się działo... poza tym to u nas powolutku do przodu, szykujemy się z Nusią się do wyjazdu do mojego M:tak:, moje małe szczęście tak już "zasuwa" przez cały pokój chodzi sama:tak: a i zaliczyłyśmy niestety juz pierwszego guza:-(
ps. najlepsze życzenia dla wszystkich zaległych i dzisiejszych solenizantów
buziaki
 
Madziu strasznie się cieszę. Przypomniałam sobie o Tobie ok. 17 i mocno trzymałam kciuki, zresztą jak my wszystkie :-)

A my od poniedziałku siedzimy sobie w Kielcach u moich rodziców. Dzisiaj moje dziecko tyle zjadło, ze zrobił 9 kupek!!!! Oczywiście cycuś nadal jest be.
A dziadek kupił Olkowi taką huśtawkę
EXTRA HUŚTAWKA DLA DZIECKA 3W1 - HUŚTAWKI 422 (777528137) - Aukcje internetowe Allegro

No i najważniejsze:
Wszystkiego naj naj dla dzisiejszych solenizantów.


fajna huśtaweczka:tak:
witajcie mamuśki
troszkę mnie nie było... ostatnio tyle się wydarzyło ze wybaczcie nie miałam siły na bb... w skrócie to już nie pracuje, definitywnie... zwolniłam sie... ale to nie miejsce na opisywanie tego co się działo... poza tym to u nas powolutku do przodu, szykujemy się z Nusią się do wyjazdu do mojego M:tak:, moje małe szczęście tak już "zasuwa" przez cały pokój chodzi sama:tak: a i zaliczyłyśmy niestety juz pierwszego guza:-(
ps. najlepsze życzenia dla wszystkich zaległych i dzisiejszych solenizantów
buziaki


gratulacje dla zdolnej Lenki:tak::tak: no i super ze bedziesz wkoncu z M.:tak::tak:

witamy;-)

okropna pogoda dzis u nas i chybasobie darujemy spacerek:dry:
 
Hejka ja się witam z kawusią :tak::tak: U nas nocka superanncka teraz mężuś robi jajeczniczke na śniadanko a jak przed BB:-D:-D:-D:-D Spacerek mimo że zimno musi być heheh gdyz inaczej mam wyżuty sumienia że filipek siedzi w domku:-:)-:)-( wtedy podchodzi do drzwi balkonowych i tak tesknie patrzy prze szybę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Witamy się z rańca,
ja juz grzecznie nadrobiłam:tak:
juz po śniadanko, zrobie sobie małą przerwę, i będzie kawusia,
mamy dziś brzydką pogode, i leń od razu taki leniwy....dziewczyny, ja jakaś idiotka jestem, tęsknie za tymi moimi biegami:szok:czuję się taka ciężka, jakbym conajmniej 100kilowe cegły na plecach dźwigała, masakra, ale chyba musze jeszcze troche poczekać, bo wczoraj zapomniałam karty do bankomatu, wróciłam sie do domu, a mama z Wiktorem poczekała, i jak wracałam tak chciałam dosłownie kawałek do nich podbiec, i zong...kolano sztywne, jak nie wiem co, od razu zabolało:-:)wściekła/y:może to przez buty???bo miałam wyższe, no i na pewno nie tak wygodne, jak treningowe, ale boję się, że Ci lekarze czegoś nie dopatrzyli, i może być d*a z biegania:-:)wściekła/y:, zobaczymy w poniedziałek.

A wczoraj byliśmy z mężem na kolacyjce za ten kuponik:tak:wzięliśmy sobie gorący camembert, a potem ja muszle jadłam, pychotki:-p
i do kina jeszcze pojechaliśmy na ,, Cirque Du Freak: The Vampire's Assistant,
spodziewaliśmy się czegoś więcej, a tu coś jak Harry Potter, ale nie był taki zły, chyba będzie dalsza część...

a ja mam nawal pokarmu:szok: boze juz nawet nie pamietam kiedy tak mialam ostatnio ale teraz jak maly tylko raz w nocy je a tak nawet co godzine jadl i dzis od 7 jeszcze nie pil to mi sie uzbieralo:-D

a może poprostu więcej niż zwykłe pociągnął, i dlatego organizm od razu tak zareagował

my mamy wlasnie pieska mojej tesciowej do jutra chyba ze mezowy nie wytrzyma i go zaniesie spowrotem bo caly czas piszczy a Kacper sie smieje juz dobre pol godziny obojetnie co pies by nie robil:-D

Wiki uwielbia zwierzaki:-D:tak:a wczoraj jak gołębia zobaczył, to tak rękami wymiatał, jakby fruwał i śmiech przy tym taki paniczny, że aż ludzie dookoła sie patrzyli i śmiali z niego:-D

Mocno trzymałyście kciuki????

DZIĘKUJEMY:tak::tak::tak::tak::tak:, udało sie, z serduszkiem Julci wszystko ok, do szpitala nie idziemy huuuurrrrrrraaaaaaaaaa, szparka ktora byla zamknęla sie calkowicie...profilaktycznie jak Jula pozwoli:-D:-D:-D badanie Holtera zrobimy za pół roku

Ale ciesze sie, juz po nocach śnił mi się ten szpital:sorry::sorry::sorry::sorry:

Jeszcze raz dziekujemy za mocna zaciśnięte kciukaski:tak::tak::tak::tak:

super, ale się cieszę!!!no tylko takich dobrych wieści się spodziewałam:tak:

A dziadek kupił Olkowi taką huśtawkę
EXTRA HUŚTAWKA DLA DZIECKA 3W1 - HUŚTAWKI 422 (777528137) - Aukcje internetowe Allegro
QUOTE]

huśtaweczka świetna, ja właśnie ostatnio wymyśliłam, że kupimy Wiktorowi na pierwsze urodziny taką w drzwi, tylko wtedy trzeba będzie z zamontowaniem pokombinować...ale damy radę:tak:

witajcie mamuśki
troszkę mnie nie było... ostatnio tyle się wydarzyło ze wybaczcie nie miałam siły na bb... w skrócie to już nie pracuje, definitywnie... zwolniłam sie... ale to nie miejsce na opisywanie tego co się działo... poza tym to u nas powolutku do przodu, szykujemy się z Nusią się do wyjazdu do mojego M:tak:, moje małe szczęście tak już "zasuwa" przez cały pokój chodzi sama:tak: a i zaliczyłyśmy niestety juz pierwszego guza:-(
ps. najlepsze życzenia dla wszystkich zaległych i dzisiejszych solenizantów
buziaki

GRATULACJE dla zdolnej Lenki, no i fajnie, że w końcu będziecie wszyscy razem:tak::-D

Wszystkiego najlepszego dla dziesiejszych solenizantów słodziutkiej Lenki i przystojniaczków Ksawerka i Wiktorka;-)

dziękujemy z Wiktorkiem za życzonka i my również dołączamy się do życzonek dla Lenki i Ksawerka:tak:

Hejka ja się witam z kawusią :tak::tak: U nas nocka superanncka teraz mężuś robi jajeczniczke na śniadanko a jak przed BB:-D

oooo....i u nas dziś jajecznica była:tak::-D
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:a ja sie tak skusiłam tymi waszymi opowieściami o jajecznicy, że i ja dziś Wiktorkowi taką na parze zrobiłam:-D:tak: no smakowała oczywiście, bo mojemu dziecku to wszystko smakuje:tak:tylko zrobiłam taka bardziej ściętą, żeby byc pewną że nic mu nie będzie:tak:
 
Do góry