reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
hellllo
boszzzeee wieki mnie nie było... aż wstyd !!:no:
pracuje, mały chory a my staramy sie o dzidzia kolejnego i tak właśnie siedząć przypomniałam sobie że najlepiej mi na bb było :) jak tam u was jak dzieciaczki ??? musze chyba poczytać kilka stron wstecz

jej antylopka wielkie gratulacje !!!!! :) ale sie grudniówki riozmnazaja nie ma co :) wiec i na mnie pora :)
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór ;-) Widzę, że dziś wielkie dzień powrotów na forum. Mnie tez wieeeeki tutaj nie było...
Jak sie moje grundniowe gwiazdki mają??

Antylopka gratulacje ogromne!! Jak się czujesz?
Missiiss no to świetne wiadomości. Zaciskam mocno kciuki za drugiego dzieciaczka - powinnam zaciskać kciuki na dziewczynkę?? :)

A u nas stara bieda :)) Krzyśko rosnie jak na drożdżach, czas tak szybko leci........
 
wiolcia
hej kochana :) no leci ten czas leci .... u mnie kciuki na dziewczynke jak najbardziej !!! :-) choć jeszcze jedna pipka by się przydała u mnie w domku ;)
a co tam u was jak przygotowania do drugich urodzinek :?:)
 
Missi również trzymam kciuki. A tak się zapierałaś kiedyś, że nie chcesz drugiego dziecka:-D. Jak to się człowiekowi szybko zmienia nie?:tak:

Jeny drugie urodzinki już. Czas zapierdziela...:sorry:
Dwa lata temu zastanawiałyśmy się, która pierwsza poleci:-) Ech dwa lata...
 
Missis to kciuki zaciśnięte mocno!!!
U mnie też czas zadumy nad pędzącym życiem...już dwa lata prawie. Wszędzie wejdzie, wszystko powtórzy, papuguje, rozrabia, a też kiedyś byłam z tych co dzieci nie chciały mieć. Boże jaka ja bym była nieszczęśliwa bez tego Małego Potwora ;-)
 
no ja sobie tez przypominam jak mówilam że nigdy więcej :-D tak samo jak byłam w ciąży i mdłości miałam i w jednej i drugiej mówiłam i powtarzałam że nigdy więcej... a jak mi daje popalić po nocach nie śpi w ogóle tylko się drze i ja chce dziecko... masakra ;-) o i kupe właśnie zrobił ... feeee
dobra kciuki trzymajcie !!!! choć i tak chyba lipa będzie :/
 
reklama
Do góry