reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Ja nie wiem co mnie czeka i może dlatego odważę się pójść... Chociaż dwie ósemki mi się posypały przez ciążę i trzeba by je wyrwać... Ale takie operacje to chyba po porodzie :)
 
reklama
a ja do dentysty już przed porodem się nie wybieram - o nie. nikt mnie do tego nie namówi :) odpukać ale żaden ząb narazie nie boli, dziąsła nawet nie krwawią (a mówili mi, że w ciąży będzie z tym problem) więc nie idę. ósemki mi się przebijają ale teraz nie odważyłabym się na ich usunięcie. za duży stres
 
Hejcz ja miałam usuwany w 20 tygodniu...No ale ja miałam pod ropą i to sama czułam, że mam tam rope. Ale u nas to juz chyba za wysoka ciąża na TAKIE 'ATRAKCJE".
 
no ja ostanio z lusterkiem i wosk stosowalam. chyba 4 raz podgrfzewalam bo ciagle stygl (do bikini tylko twardy uzywam). zajelo mi to jakas godzine aby sie "w miare na ludzia" wyprowadzic tam na dole ;-);-) ale nie jest latwo juz o nie. nie wiem czy przed porodem bede dalej sama robic czy sie udam do kosmetyczki. nie wiem tylko, ze az tak "Gleboko" ktoras mi zrobi, bo jak robilam w gabinecie wczesniej to tylko bikini po zewnetrznej stronie a wolalabym brazylijska aby potem nie kluly odrastajace zgolone wloski. ale troche sie wstydze tak "jadzke" wystawiac w ciazy.

ja dzis tez sprzatam. tak w zasadzie jakos ciagle sprzatam. i ciagle balagan jakis. moj M pracuje z domu wiec ma swoj oddzielny pokoj. zawalilam mu to wszelkimi pudlami ktore byly dostarczane w tym tyg. i musze jakos ogranac. a juz nie powiem jaki z niego balaganiarz. :crazy: a obiecalam mu posprzatac.
 
Czółkiem;)

ja też po kolejnej męczącej nocce, za to pospałam do 9.30:)
U nas dziś ładnie świeci słonko ale zimno i wieje wiatr, muszę się spiąć i podjechać na targ po rybki warzywa i owoce...
Mi się też dziś dzidzia śniła, oczywiście sen z problemami, też zamiast w łóżeczko spało na jakiś szmatach z zasikana pieluchą, potem mi się przypomniało po tygodniu że przecież mogę karmić piersią!!!!! no ale lipa, coś mi nie wychodziło:/// te sny sa beznadziejne hehehe

wczoraj też przed snem pogadaliśmy jeszcze o imieniu i mój M woli Julię od Milenki ...buuuu, Julia też pięknie ale już już chyba się przyzwyczaiłam do mojej Milenki....ale tez nie chcę żeby się jemu imie córki nie podobało...masz babo placek:/
 
Hej dziewczyny,
U mnie dziś fatalna pogoda wieje i leje, masakra.
Dziś wstałam o 6:20 bo Julia na 8 do szkoły, teraz chętnie bym pospała bo strasznie senna jestem, ale jest u mnie stolarz i nareszcie w 100% skończy się nasz remont.
Ja chyba dziś do rossmana skoczę po kosmetyki dla Madzi, poza tym zamówiłam właśnie termometr mam nadzieję że się sprawdzi.
Sarka Julie to fajne dziewczyny:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, doradźcie mi proszę jak sobie zmierzyć ciśnienie tym zwykłym ciśnieniomierzem i odczytać dobrze wynik. Wiecie tak swoimi słowami, bo w google znalazłam jakieś medyczne opisy. Ale muszę mieć pewność ze dobrze to robię.
 
ja tez sie melduje :tak: wczoraj bylam tak zalatana, ze nawet na BB nie mialam czasu ... najpier wycieczka do pracy, potem odebralam Ninke i przez reszte dnia przygotowywalysmy stroj na dzisiejszy bal jesieni w przedszkolu. padalm ok 22, ale za to nie spalam od 5 do 7 ...

zaraz mnie czeka sprzatanko male i pewnie pojde sie kimnac, bo wieczorkiem znowu na basen :-)

u nas slonko i straszny wiatr :dry:
 
reklama
ja nie umiem niestety mierzyć ciśnienia zwykłym ciśnieniomierzem, mam naramienny elektroniczny i nie narzekam, mój jest w miarę prawdomówny:)

Jeju ja też dziś po jakimś pieprzniętym śnie jestem... śniła mi się jakaś impreza w rozwalającym się szpitalu, do tego gdzieś na wysokim piętrze, i wjeżdżałam tam windą a ściany budynku się rozpadały... i śniła mi się moja pierwsza miłość:) i ża gadałam o do mojego męża o byłym chłopaku.... maaatko heheh

u nas dziś słonecznie i to bardzo, wieje co prawda, ale aż się chce coś zrobić i w związku z tym zajmę się porządkami - bo robię je już od tygodnia i jakoś się jeszcze nie zabrałam....
 
Do góry