reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

kurcze, myslalam ze juz pisalam, jakies zwidy chyba si eu mnie zaczely....
18.02 o 1 w nocy ainah urodzila zdrowa dziewczynke, Maja 3680gram
obie maja sie dobrze, sa jeszcze w szpitalu
 
reklama
ainah gratulacje:)))) ale musisz być szczęśliwa:-) buziaczki dla Niuni:*

misssi ja jeśli miałabym Ci poradzić to jak najbardziej młodą dziewczynę a nie tzw "wyzartą" opiekunkę. Szukałaś kogos wsród studentek pedagogiki np? tam rozwieś ogłoszenie - dziewczyny często są chętne:)
 
hejka
ja tez bym szukała rozsądnej niani-choc moja kuzynka ma 20 latke i jest bardzo rozgarnięta wiec juz sama nie wiem czy wiek jest ważny. Choć wg mnie to niania <40 nie wchodziła w gre;) -
ainah gratulacje kochana!!! DZielnie dziewczynki jesteście....
oo rośniemy w siłe... ANTYLOPKA GRATKI!!!!!:-)ff
 
Hejka dziewczęta.;-)
Missi jednak Ci umyka opiekunka? Obyście szybko znaleźli odpowiednia osobę.:tak:

Jak Brzyyyydko sie zrobiło. Chlapa ble:confused2:

Jeny ciekawe jak tam Ainah i maleńka. Mam nadzieję, że będzie w stanie do nas zajrzeć jak wróci do domu i zasypać fotami małej. Wspomnienia się człowiekowi załączają:rolleyes2:
 
Hejcz niestety w naszej mieścinie coś takiego jak żłobek nie funkcjonuje. Już kiedyś żartowalam do Męża, że to byłby dobry pomysł na biznes, bo chetnych z tego co słyszę trochę by się znalazło. Niestety poszukiwania stanęły na niczym, a czas ucieka. Ostatnia szansa w ciotce męża, która wróciła z zagranicy i siedzi w domu. Swoich chłopaków już ma dużych, a żyją z pensji wujka, więc myślę, że nawet 300 zł by się przydało. Chociaż z drugiej strony z rodziną to tylko na zdjęciach się dobrze wychodzi.....
Antylopka
ja nie wiem, ale chyba ominęłam tak ważną informację!!! Gratuluję!
 
reklama
o witam kochane
pierwszy dzień od dłuższego czasu zbudziłam się bez bólu zatok... co prawda wzięłam później dziś antybiotyk, a po nim czasem ból się nasilał, no ale mam ciiiichą nadzieję,że może już nie tym razem...
jejku jak fajnie Ainah ona już tuli swoje bobaski w domku, aaaaaaaaaaaaaaa no teraz będzie moja kolej, ale jeszcze te przynajmniej 2 miechy wytrzymać, a robi się cięęęęężko
wczoraj rozsypał się mi granulowany czosnek i jak musiałam zebrać go szmatą z podłogi, to bardzo żałowałam, że brzuch nie ma funkcji odpinania...
ach Wiktoria znowu z zielonym gilem, a 2 marca mamy szczepienie...
a sio choróbska już z tą parszywą zimą!
 
Do góry