reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ja pracuje jako myszka od komputera. No wiec mogę pracować tylko 4h zamiast 8 przed monitorem ale mam robić dokładnie tyle samo co wcześniej, do tego dodatkowe zadania na czas "bez komputera" co w praktyce i tak odznacza dużo pracy dodatkowej przy kompie, bo inaczej się nie da i prace dodatkową bez komputera no i do tego siedzieć 8,5h pod kluczem chociaż i tak do kompa nie mogę podejść...
Także dostałam karę ze jestem w ciąży :| więcej roboty ale mniej czasu
 
Ja pracuje jako myszka od komputera. No wiec mogę pracować tylko 4h zamiast 8 przed monitorem ale mam robić dokładnie tyle samo co wcześniej, do tego dodatkowe zadania na czas "bez komputera" co w praktyce i tak odznacza dużo pracy dodatkowej przy kompie, bo inaczej się nie da i prace dodatkową bez komputera no i do tego siedzieć 8,5h pod kluczem chociaż i tak do kompa nie mogę podejść...
Także dostałam karę ze jestem w ciąży :| więcej roboty ale mniej czasu
chorzy ludzie, ja w sklepie robie i serwisie i ma tu kompa i sila rzeczy siedze przy nim, bo faktury i cala reszta z niego wychodzi,a le staram sie ograniczac ten czas by za blisko nie siedziec
 
reklama
Jej ale jtutaj ruch. Nie nadrobie tego hehe.

Ja kolejny dzień zwłoki przez dupka. Gin zmienila mi go na luteine 100 dowcipnie. Mam nadzieje ze mi ulży bo męczę sie okropnie...
 
Do góry