reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Spróbuj przejść sie po pokoju. Gdy mi któreś uciska gdzieś boleśnie wstaję i robie kilka kroków. Wtedy Maluch zmienia pozycję i nie boli. Ale też może coś tam Ci sie rozszerzać i stąd te dolegliwości.
 
Spróbuj przejść sie po pokoju. Gdy mi któreś uciska gdzieś boleśnie wstaję i robie kilka kroków. Wtedy Maluch zmienia pozycję i nie boli. Ale też może coś tam Ci sie rozszerzać i stąd te dolegliwości.
Poszlam na pole z psem sie przejsc i faktycznie przeszło ale ciezko bylo zejsc ze schodow a co dopiero ubrac buty.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też już nie śpię. Obudził mnie głód [emoji12]
Zrobiłam sobie kanakpe i dalej do łóżka może jeszcze trochę po śpię [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja też już nie śpię i tez mnie brzuch ciągnie...
A pogoda paskudna, szaro, biuro i leje...
Zaraz idę coś zjeść :-D
Miłego dnia!
A czy dzisiaj mamy jakieś wizyty? Jeśli tak to powodzenia i trzymam kciuki!!!
 
Ja też w nocy kręciłam się z boku na bok, bo Lenka uciskala na lewa stronę. Ale teraz już wstaje i jest ok :) za chwilę robię w szafie porządki i jadę z przyjaciółkami na babskie zakupy do ciucholandu :) wieczorem może uda się pojechać w większym gronie do Torunia na Bella Sky Festiwal do Torunia, to takie różne aranżacje świetlne na budynkach Starego Rynku :)
Miłego dnia i powodzenia dla wizytujacych :*
 
Hejka:)i ja nie spie.W nocy budze sie z tysiac razy.
Małż mnie wnerwił bo poszedl z kolega z spracy na piwo co rzadko Go widuje bo tamten w delegacjach i wrocil po 3:/ a dzwonilam przed 12 to mowil ze do godziny bedzie.. nie cierpie takiej niesłowności.Dzis ma na 8 do roboty.. ja przez Niego zle spalam..chodzi potulny jak baranek.W sms z nocy przeczytalam ze przeprasza i ze mi wszystko wytlumaczy i ze sie wkurzyl na tamtego..

Czy Wasze Dzieci tez sa aktywne wiekszosc doby?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Millo mojego maleństwa w ciągu dnia nie czuję jak jestem zabiegana, najbardziej aktywna jest kiedy odpoczywam. Dziś to i ja miałam ciężką noc. Zjadłam jabłko i o 12 w nocy tak mnie brzuch bolał że do 2 nie spałam.
 
Hej, hej :)

@Millo nie licząc cichych dni jak wczoraj i dziś chyba też to tak. Mój co chwila mnie kopnie, trąci albo trzaśnie z główki ;)

@mrsMalec mój Olek często wpycha łapki i głowę w prawą pachwinę. Wtedy ani wstać, ani usiąść, ani tym bardziej chodzić. To Go wtedy delikatnie szturcham i proszę żeby się przesunął ^^ Nawet działa :) Ale to taki posłuszny chłopiec. Ciekawe czy po urodzeniu też będzie się słuchał. Pewnie nie [emoji14]

Mnie od wczoraj wieczora też znów zaczęło ciągnąć. Echś, uroki ciąży ;) Teraz to już będziemy tylko większe i większe ^^

Ahahaha, mój król znalazł nową zabawkę xD Rzuca sobie po panelach metalową chochelką od żwirku xD No nie mogę z tego zwierza ^^

Miłego dnia :*
 
reklama
Hej dziewczyny, niestety nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego co napisałyście ponieważ nie mam możliwości być tu codziennie, ale każdej z Was gratuluję zdrowych dzieciaczków i cieszę się, że u Was wszystko dobrze.
U mnie Sara rośnie i dobrze się rozwija. I na tym koniec dobrych wiadomości, niestety ciężka sytuacja rodzinna nie pozwala mi w pełni cieszyć się tą ciążą. Mam tylko nadzieję, że będzie lepiej.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
 
Do góry