reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny ja zaczynałam z lekka nadwagą więc te 3 kg cieszą że nie będzie gorzej chodź jeszcze troszkę zostało. A powiem że wcale sobie nie odmawiam jem to na co mam ochotę, jedynie z 3 latka mam sporo ruchu teraz przedszkole od 2 tygodni więc dziennie pokonuje 4 km spokojnie.
 
reklama
Dzień dobry Kobitki!
Mało mnie tu ale mam urwanie głowy na budowie. Non stop jeżdżę bo a to płytek zabrakło, klej się skończył, Lustro za małe przyszło, a to graficiarze do Bartka pokoju przyjechali jeszcze mamy dzisiaj urodziny przyjaciela i wszyscy robimy zrzute a ze ja na l4 to przecież załatwię prezent... i latam od rana do wieczora...
Współczuję glukozy, ja robię w przyszłym tygodniu. Wy tak malutka przybieracie a ja już 11 kg ;-) będzie co zrzucać ;-)
Miłego dnia Kochane !
 
super ,że jesteś zadowolona z wizyty :) ! A pytałaś go o ten wojewódzki ??
W poniedziałek idę do tego z Wojewódzkiego, dzisiaj byłam u Wójtowicza w Galenie bo L4 mi się skończyło [emoji4] ale na pewno przy nim zostanę, zastanawiam się tylko czy nie chodzić też prywatnie do tego ze szpitala.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O no proszę. A to nie Ty Gaba pisałaś że masz +1 kg na wadze i lekarz Cię skrzyczy? Hihihi ;) Mówiłam że źle nie będzie :*

Odnośnie accardu to ja mam odstawic ale 2 tyg przed porodem, żeby krew nie była taka rzadka. Póki co mam grzecznie brać. :)

Gratuluję Ci tak wspaniałej wizyty :)
No wczoraj było na wadze więcej niż dzisiaj u nich [emoji4] ale dla mnie lepiej [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. U mnie kiepski dzień dziś,nie poszłam na zajęcia,zle spałam,brzuch mnie bolał i teraz zreszta ciagle mi się napina i jak skała jest wiec zostałam w łóżku :( ledwo co usmażyłam kotlety z ziemniakami i surówka,płacząc przy tarciu marchewki,bo tak mnie to męczyło i słabo szło :crazy: teraz jem w lozku :( zmęczona i bezsilna się czuje do tych lekarzy tu :/
A ja na wagę tez już wchodzę tylko u położnej,w domu nie ;)
Gratuluje dużych dzieciaczków. Miłego.
 
reklama
Ja nawet nie mam w domu wagi [emoji23]. Ważę się tylko na wizytach [emoji6] i nie ukrywam, że robię to dość niechętnie.. Kiedyś przeczytałam, że należy się otaczać przedmiotami, które się kocha, nas uszczęśliwiają albo są nam niezbędne w codziennym życiu. Waga mnie już od dobrych paru lat nie uszczęśliwia więc nie ma dla niej miejsca w naszym domu [emoji23]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry