reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja się śmiało mogę tytułować ch* panią domu [emoji6]. Jestem w tym temacie leniuszkiem i mam mega oparcie w mężu [emoji6] motywuje mnie i zwykle sprzątamy czy gotujemy razem.. Mąż uważa, że jak sama gotuję to zawsze robię to za długo i za duży bałagan po sobie zostawiam [emoji23]. A razem idzie nam sprawniej [emoji6]. Przez cały pierwszy trymestr nie wiem czy zdążyło mi się choć raz odkurzyć i umyć podłogę, tak mnie mąż wręczał [emoji6].
Lubię sobie od czasu do czasu na niego ponarzekać [emoji6] ale jak czasem słucham koleżanek, że ich faceci wracają z pracy i rozwalają się na kanapie z pilotem w ręku i mają pretensje, że na obiad trzeba czekać, że dzieci za głośno, albo koszula niewyprasowana to sobie myślę, że jednak jestem szczęściarą [emoji4][emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też dobrze trafiłam z mężem :) pomimo że jest tylko na weekendy nigdy nie pokazał mi ze jest zmęczony. w soboty zawsze konkretnie sprzatamy mieszkanie i od początku ciąży stara się robić jak najwięcej.
 
reklama
Odebrałam wyniki dzisiaj.
Mocz ok
Morfologia się polepsza czyli żelazo działa
Glukoza na czczo 80 a tego najbardziej się bałam, mam nadzieje ze krzywa cukrowa tez będzie ok.
 
to będziesz 5 dni po mnie miała rarytas w postaci porodu hehe, aczkolwiek nie koniecznie, bo pomimo że mam termin na 17-18 to impra może być wcześniej bądź później:)dobrze jakbyśmy w święta były już w domu z dziewczynami.
Zdecydowanie ta "przyjemność" żadnej z nas nie ominie ale póki co staram się nie myśleć o porodzie. :szok: i masz rację fajnie by było być już z malenstwami na święta w domu :happy2:
Syna urodziłam tydzień po terminie.
 
Dziewczyny w takim razie przenosimy krakowskie spotkanie na inny termin, bo wczoraj większość odpisała że nie da rady.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, cisza. Dlatego ja też znikam pomimo tego, że byłam z Wami od dnia numer jeden. Przykre to rozwiązanie co dziewczyny wybrały i to bez choćby jednego słowa na priv.

Powodzenia Wam wszystkim i spokojnych pozostałych dni ciąży.
 
Do góry