reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Evela jeśli chcesz iść prywatnie to nie będzie żadnego problemu. Płacisz i wymagasz [emoji846]
Lake super, że masz już taka duża dziewczynke [emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Evela jeśli chcesz iść prywatnie to nie będzie żadnego problemu. Płacisz i wymagasz [emoji846]
Lake super, że masz już taka duża dziewczynke [emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak, tak - prywatnie. Może ktoś podejdzie do kwestii usg z większym zaangażowaniem i chciałabym mieć zdjęcie na którym w miarę wyraźnie widać małą (dla siebie i żeby w przyszłości pokazać córce:):)Dziękuję:*
 
Dzięki dziewczyny ! ! 5:)
Super ze wszystko oki i mala rosnie coraz wieksze te dzieciaki czyli nie tylko ja pełno wloskow.
Dziele z Tobą ta dole co do owłosienia :D
Kobietki, mam takie pytanko, jeśli chciałabym się zapisać na usg ciąży do innego lekarza to pomimo, że nie jestem jego pacjentką nie będzie robił łaski, że przyszłam sobie takooo "z ulicy"? Moje ostatnie usg trwało ok 5-10min. i nie dostałam żadnego zdjęcia. Zdaniem lekarza wszystko jest ok, ale ja czuję pewien niedosyt.
Na moje to nie powinno być problemu, daj znać co i jak :)
 
Hmmmm, ale tak czytam, że może być już za późno na usg 3d czy też 4d, że dzidzi już jest za duże, jestem w 26tygodniu. Najlepiej jak zadzwonię i się zapytam to może przynajmniej zrobię zwykłe usg, ale znając życie to powiedzą, że chętnie zrobią 3d/4d nawet pomimo, że nic nie będzie widać :) za dużo chyba myślę i wkręcam sobie różnego rodzaju fazy:)
 
Hej u mnie trochę się dzieje ostatnio tz cukier zaczął skakać bardziej i
biorę więcej insuliny :( Codziennie 2 zastrzyki do brzucha i 1 do uda
i czym częściej robie te zastrzyki wcale nie jest mi łatwiej :(
Nie kiedy stoję jak głupia z tą igłą w ręku przez 10 min i próboje
załapać odpwiedni moment kiedy mam ją wbić he ...

ostatnio strasznie mnie ciągnie skóra na brzuchu z prawiej strony :/ macie też tak ?

Witam Gosik96 :) Lepiej późno niż wcale :)
 
Moja też zawsze w dole brzucha siedziała a dzisiaj to chyba stwierdziła że pozwiedza. tak poważnie to bardzo mnie ten bok boli. autem to ledwo jeździłam, siedzieć się nie da chodzić się nie da, zostaje leżenie.
Mnie tez lekarz zaleca polegiwanie :)
Wiec lez i niech malej na zdrowie idzie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki, mam takie pytanko, jeśli chciałabym się zapisać na usg ciąży do innego lekarza to pomimo, że nie jestem jego pacjentką nie będzie robił łaski, że przyszłam sobie takooo "z ulicy"? Moje ostatnie usg trwało ok 5-10min. i nie dostałam żadnego zdjęcia. Zdaniem lekarza wszystko jest ok, ale ja czuję pewien niedosyt.
Dziewczyny tu sie przepisywaly kilka razy do roznych lekarzy, wiec nie widze problemu zebys i ty zmienila swojego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej u mnie trochę się dzieje ostatnio tz cukier zaczął skakać bardziej i
biorę więcej insuliny :( Codziennie 2 zastrzyki do brzucha i 1 do uda
i czym częściej robie te zastrzyki wcale nie jest mi łatwiej :(
Nie kiedy stoję jak głupia z tą igłą w ręku przez 10 min i próboje
załapać odpwiedni moment kiedy mam ją wbić he ...

ostatnio strasznie mnie ciągnie skóra na brzuchu z prawiej strony :/ macie też tak ?

Witam Gosik96 :) Lepiej późno niż wcale :)
Oj ja tez tak mialam jak zaczynalam sie kluc. Zastanawialam sie czy to ten wlasciwy moment czy nie :d Ale mam juz sporo wprawy wiec teraz to nawet rzadko mi sie siniaki robia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej u mnie trochę się dzieje ostatnio tz cukier zaczął skakać bardziej i
biorę więcej insuliny :( Codziennie 2 zastrzyki do brzucha i 1 do uda
i czym częściej robie te zastrzyki wcale nie jest mi łatwiej :(
Nie kiedy stoję jak głupia z tą igłą w ręku przez 10 min i próboje
załapać odpwiedni moment kiedy mam ją wbić he ...

ostatnio strasznie mnie ciągnie skóra na brzuchu z prawiej strony :/ macie też tak ?

Witam Gosik96 :) Lepiej późno niż wcale :)
Nie pomogę niestety... ja brałam tylko zastrzyki w brzuchu na pękanie pęcherzyków i bywały momenty ze miałam blokadę i nie umiałam tego zrobić. później już ie było problemu.
 
reklama
Hmmmm, ale tak czytam, że może być już za późno na usg 3d czy też 4d, że dzidzi już jest za duże, jestem w 26tygodniu. Najlepiej jak zadzwonię i się zapytam to może przynajmniej zrobię zwykłe usg, ale znając życie to powiedzą, że chętnie zrobią 3d/4d nawet pomimo, że nic nie będzie widać :) za dużo chyba myślę i wkręcam sobie różnego rodzaju fazy:)
My byliśmy na usg 4d miesiąc temu ale chcemy jeszcze za miesiąc iść i myślę że za duże nie będzie. A zdecydowanie inaczej wyglada
 
Do góry