reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Udało mi się go nagrać. Dwa dosyć mocne nagrania.. oby się kiedyś przydały... i obym to ja dostała całkowite prawa rodzicielskie.
A może i mnie pokocha kiedyś jakiś mężczyzna..dla którego będę tak ważna jak wy jesteście ważne dla swoich partnerów..

Niestety dostaje 740zl z Zusu i 300zł od rodziców. Nie utrzymalalabym się tutaj sama.

Wszystko co nagrasz na pewno będzie na Twoją korzyść , tylko nie daj się zastraszyć nie mów mu o nich czasami... nagrania najlepiej zabrać i wrzucać gdzieś gdzie on się nie dostanie .
Ja bym zrobiła tak jak dziewczyny mówią , lepiej iśc gdzieś na chwilę do jakiegoś ośrodka dla samotnych matek , a później pojechać do rodziców . Bałabym się być z takim pod jednym dachem ...
 
aaaaa moje dziecko też idzie od września do przedszkola chociaż zastanawiam się czy dobrze robie, najbardziej mam mieszane uczucia że wzgledu na rozdzielenie chłopców, jest między nimi 1,5 roku roznicy i swietnie zaczeli ze sobą się dogadywać.
 
Po 14h od wyjścia do pracy wrócił.
Chociaż bolał mnie brzuch i ogólnie zle się czuje zrobiłam mu kolacje.
Brat przywiózł mu do pracy dwie torby słoików z kompotami itd.
Przyniósł to. Tak się zmęczył, że skurwy..n powiedział : nie wyjdę już z tym kundlem sama sobie idź..
Po czym oburzony do mnie krzyczy: no czekam jak mnie przeprosisz nie doceniasz mnie i moich starań !
Co cygańska cholota i duma Ci nie pozwala?

Siedzę teraz z psem po spacerze na ławce przed blokiem i ryczę.
Ja bym sie wyprowadzila od takiego bydlaka
 
Robila ktoras z Was genetyczne w 11+1? Bo innych terminow nie bylo a boje sie ze to za wczesnie

Ja robilam w 11+4 i chcieli mnie odesłać... ale jak sie wyprostował to zmierzyli 46mm, a badać mozna od 45mm CRL z tego co pamietam. Wiec u Ciebie moze byc ciut wczesnie... ale moze maluch urósł... u mnie termin znowu sie przesunął o tydzien. Średnio co wizyte jest zmiana, raz nadgania a raz stoi w miejscu
 
Dziewczyny jestem tu.. bo nie mam gdzie iść.. a na Mazurach mi ciąży nie uratują ... powiedziano mi to dosłownie..
Dlaczego nie uratują nierozumiem. Ja tez jestem z mazur. W olsztynie maja bardzo dobre szpitale. Nawet nie dawno bylo mowili w tv jak urotowali ciaze kobiecie ktora jedna miala w macicy a druga po za maciczna .pierwszy taki przypadek w Polsce.
 
reklama
Do góry