reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@HappyElephant wiadomix nawet nie bede prosic po prostu nie moge sie doczekac akcji z filmow:D a w Anglii to jest padaka, czesto kobiety sa przeciez na wspomagaczach itp , tam nie mialaby szans:/ @kasiula222 6 tydz to spokoooooojnie jest czas na serduszko:) juz zaraz wizyta , bedzie dobrze:*
 
reklama
Dzięki Marta mam nadzieję że będzie tak jak u ciebie .. ale stres zawsze jest ...oby niepotrzebny ale już chciała bym w końcu wiedzieć .
Ja nawet nie dopuszczalam mysli ze moze go nie byc. Balam sie bardzo ale u Ciebie bedzie tak samo. Zobaczysz. Gdyby bylo inaczej cos by sie dzialo. W poronionej przeze mnie ciazy nie bylo pecherzyka ale zaczelam ronic w 5tc. Zobaczysz ze u Ciebie bedzie wszystko dobrze.
 
Dziewczyny, ja jutro od rana mam dużo latania z formalnościami, bo zamykamy budowę i lada moment się wprowadzamy. Nie mam głowy do takich rzeczy teraz, ale cóż... Jeszcze w międzyczasie muszę psa zawieźć i odebrać od fryzjera.
Popołudniu mam wizytę i proszę Was żebyście trzymały mocno kciuki!! Albo jutro usłyszę serduszko, albo ciąża się rozwija nieprawidłowo, bo między terminem z OM a USG mam aż dwa tygodnie różnicy... Okres miałam ostatnio chyba najwcześniej z Was wszystkich, bo 1 marca, a w praktyce jesteśmy z moim zarodeczkiem daleko za Wami. I te marne przyrosty bety... Ech... Strasznie się stresuję.
Pewnie późno wrócę od ginekologa, bo jadę dopiero na 17, a zawsze ze 2-2,5 h w kolejce czekam, chociaż to prywatnie.
 
Ja nawet nie dopuszczalam mysli ze moze go nie byc. Balam sie bardzo ale u Ciebie bedzie tak samo. Zobaczysz. Gdyby bylo inaczej cos by sie dzialo. W poronionej przeze mnie ciazy nie bylo pecherzyka ale zaczelam ronic w 5tc. Zobaczysz ze u Ciebie bedzie wszystko dobrze.
No musi być dobrze , teraz się stresuje żeby serduszko było potem się będę stresować o badania prenatalne (bo mam już chore dziecko). Ja nie mam dolegliwości ciążowych prócz bolących piersi ani żadnych plamien .Ciąża całkiem inna od poprzednich dwuch . A kiedy. U Cb wizyta?
 
Dziewczyny, ja jutro od rana mam dużo latania z formalnościami, bo zamykamy budowę i lada moment się wprowadzamy. Nie mam głowy do takich rzeczy teraz, ale cóż... Jeszcze w międzyczasie muszę psa zawieźć i odebrać od fryzjera.
Popołudniu mam wizytę i proszę Was żebyście trzymały mocno kciuki!! Albo jutro usłyszę serduszko, albo ciąża się rozwija nieprawidłowo, bo między terminem z OM a USG mam aż dwa tygodnie różnicy... Okres miałam ostatnio chyba najwcześniej z Was wszystkich, bo 1 marca, a w praktyce jesteśmy z moim zarodeczkiem daleko za Wami. I te marne przyrosty bety... Ech... Strasznie się stresuję.
Pewnie późno wrócę od ginekologa, bo jadę dopiero na 17, a zawsze ze 2-2,5 h w kolejce czekam, chociaż to prywatnie.
Będzie dobrze, musi być dobrze! Koniecznie daj znać :)
 
Dziewczyny, ja jutro od rana mam dużo latania z formalnościami, bo zamykamy budowę i lada moment się wprowadzamy. Nie mam głowy do takich rzeczy teraz, ale cóż... Jeszcze w międzyczasie muszę psa zawieźć i odebrać od fryzjera.
Popołudniu mam wizytę i proszę Was żebyście trzymały mocno kciuki!! Albo jutro usłyszę serduszko, albo ciąża się rozwija nieprawidłowo, bo między terminem z OM a USG mam aż dwa tygodnie różnicy... Okres miałam ostatnio chyba najwcześniej z Was wszystkich, bo 1 marca, a w praktyce jesteśmy z moim zarodeczkiem daleko za Wami. I te marne przyrosty bety... Ech... Strasznie się stresuję.
Pewnie późno wrócę od ginekologa, bo jadę dopiero na 17, a zawsze ze 2-2,5 h w kolejce czekam, chociaż to prywatnie.
Ja juz zaciskam z calej sily kciuki! :* Bedzie dobrze :)
No musi być dobrze , teraz się stresuje żeby serduszko było potem się będę stresować o badania prenatalne (bo mam już chore dziecko). Ja nie mam dolegliwości ciążowych prócz bolących piersi ani żadnych plamien .Ciąża całkiem inna od poprzednich dwuch . A kiedy. U Cb wizyta?
Ehh chyba cala ciaze zawsze bedzie "to coś" czym bedziemy sie zamartwiac... Musisz dotrwac do wizyty, wierze, ze bedzie dobrze :*
 
Dziewczyny, ja jutro od rana mam dużo latania z formalnościami, bo zamykamy budowę i lada moment się wprowadzamy. Nie mam głowy do takich rzeczy teraz, ale cóż... Jeszcze w międzyczasie muszę psa zawieźć i odebrać od fryzjera.
Popołudniu mam wizytę i proszę Was żebyście trzymały mocno kciuki!! Albo jutro usłyszę serduszko, albo ciąża się rozwija nieprawidłowo, bo między terminem z OM a USG mam aż dwa tygodnie różnicy... Okres miałam ostatnio chyba najwcześniej z Was wszystkich, bo 1 marca, a w praktyce jesteśmy z moim zarodeczkiem daleko za Wami. I te marne przyrosty bety... Ech... Strasznie się stresuję.
Pewnie późno wrócę od ginekologa, bo jadę dopiero na 17, a zawsze ze 2-2,5 h w kolejce czekam, chociaż to prywatnie.
Trzymam mocno kciuki za ciebie i za siebie Ty już jutro się dowiesz a ja we wtorek dopiero ;( ale zleci...
My mieliśmy zaczynać budowę ale nie wiem czy z papierami się wyrobimy ...
 
Kasiula, a co z Twoim dzieckiem, że piszesz że jest chore?

Co do KingKonga, coz gownoburze się zdarzają i będą zdarzać, na forum to słowo pisane, każda z Nas odbierze je inaczej bo każda z Nas jest inna i dołoży swoje 5 groszy + hormony i już gotowe.. Bagatelizowanie uczuc innych też jest do dupy, więc lepiej przemilczeć, tak jest zdrowiej!
 
Hej dziewczynki dawno nie pisałam ale czytam Was regularnie i tak u mnie ok tak nawet bezstresowo sobie żyje ale oczywiscie we wtorek wizyta i juz sie nakrecam powinnam miec taki guziczek i sie wyłączyć
 
reklama
Ja też w tym miesiącu same wydatki mam komunię swojej chrzesniaczki dobrze że kasę na to odłożyłam wcześniej. Kupiłam nie dawno autko u muszę je ubezpieczyć więc czeka mnie nie mały wydatek:p
 
Do góry