reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

IMG_5646.JPG

Uff trochę pranka dziś zrobione
 
reklama
Dziewczyny a ja chyba zostanę wrześniowa mamo jestem po wizycie wróciłam do domu aby wszystko pakować ,jutro maja mnie przyjść na patologii ciąży .szyjka mimo luteiny się skraca i ma 18 mm:cool:
 

Załączniki

  • 9FFAE6E7-02BC-4AE2-8B5E-F481544A1FC6.jpeg
    9FFAE6E7-02BC-4AE2-8B5E-F481544A1FC6.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny a ja chyba zostanę wrześniowa mamo jestem po wizycie wróciłam do domu aby wszystko pakować ,jutro maja mnie przyjść na patologii ciąży .szyjka mimo luteiny się skraca i ma 18 mm:cool:
Trzymamy kciuki, żeby ten wrzesień zamienił się w październik, a październik w listopad, a listopad w grudzień (nie wiem kiedy masz termin ).
 
Ohje, trzymam kciuki za Ciebie i maluszki.

Ja dostałam telefon od ginekologa po teście z glukoza, mam prawdopodobnie cukrzycę ciążowa, wynik jest wysoki, jutro test 2 godzinny z 75g glukozy. To by wyjaśniło dlaczego mój brzuch tak szybko urósł , jestem ekstremalnie zmęczona, mam napady pragnienia, bóle...ech.. Boję się trochę, ale liczę że wszystko będzie dobrze i że poza tym że dzidziuś będzie duży nic innego się nie wydarzy. Jest mi słabo, idę się położyć. Pozdrowienia
 
Dziewczyny a ja chyba zostanę wrześniowa mamo jestem po wizycie wróciłam do domu aby wszystko pakować ,jutro maja mnie przyjść na patologii ciąży .szyjka mimo luteiny się skraca i ma 18 mm:cool:
Kochana trzymaj się tam mocno! Abyście zostali w trzypaku jak najdłużej. Daj znać jakie będą etapy dalej.
 
reklama
Ohje, trzymam kciuki za Ciebie i maluszki.

Ja dostałam telefon od ginekologa po teście z glukoza, mam prawdopodobnie cukrzycę ciążowa, wynik jest wysoki, jutro test 2 godzinny z 75g glukozy. To by wyjaśniło dlaczego mój brzuch tak szybko urósł , jestem ekstremalnie zmęczona, mam napady pragnienia, bóle...ech.. Boję się trochę, ale liczę że wszystko będzie dobrze i że poza tym że dzidziuś będzie duży nic innego się nie wydarzy. Jest mi słabo, idę się położyć. Pozdrowienia
Ja się dowiedziałam tydzień temu yez i jestem na diecie na razie, w miarę korzystam z porad ze strony slodkiemamy.edu.pl
oraz na facebooku są fajne grupy. Mierzę też cukry- glukometr dostałam po pokazaniu wyników lekarzowi rodzinnemu. Wizyta w poradni diabetologicznej dopiero 20.09 .

Jak na razie widzę że mam dość spory problem z cukrami na czczo i boję się insuliny, ale jak trzeba bedzie to trzeba.
 
Do góry