reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
No to dla niej nic nie zmienia bo skoro ciąża to już z nim muszę być i dać mu szanse
Ciezka sytuacja [emoji17]a twoja mama nie wzielaby cie do siebie jakbys jej powiedziala ze nie chce z nim byc? Czy by to dla niej nic nie zmienilo? Bo raczej sama wynająć mieszkanie byloby ciężko..
Nie bardzo
Kurczę nie jest dobrze. Moze masz kogos jeszcze oprócz mamy kto mógłby Ci pomoc
 
Hej jestem.juz po.wizycie. wszystko.jesy super ❤❤❤ juz wiem ze bedzie chłopak wiercil.sie strasznie ale dalo rade zobaczyc. Jestem.mega wzruszona. Piekny moment zapamietam go do.końca zycia.
A w którym jestem tygodniu 12? Ja mam wizyte dopiero 10 czerwca ale też to bd 12, 13tc
 
Ja mam termin przed samymi świetami na 19.12 [emoji847] pierwsza ciąża wiec jeszcze jestem ze tak powiem niedoświadczona w tym wszystkim teraz trochę mnie brzuch pobolewa nie wiem z jakiego powodu nie cały czas ale od czasu do czasu zakłuje :(
 
reklama
Do góry