reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja osobiście uwazam, ze łatwo mówić jak się byśmy zachowały chodź nie byłyśmy w takiej sytuacji, a nawet jak pare z was pisze, ze byłyście w podobnych to tak naprawdę nie podjęłyście decyzji od razu tylko potrzebowałyście czasu zeby dojrzeć do tego, bo człowiek pewnie kocha i zawsze ma nadzieje, ze jeszcze cos naprawi i będzie lepiej chociaż nie zawsze to jest możliwe :((

Ja tylko mogę napisać, ze wspieram mentalnie i mam nadzieje, ze decyzja jaka podejmiesz @kaddafi4321 będzie ta słuszna [emoji110][emoji110][emoji110]
W moim przypadku coraz częściej do niego czuje tylko obrzydzenie do jego osoby i gdybym tylko miała wsparcie w tym że strony rodziców to bym go chciała zostawic
 
reklama
Ja osobiście uwazam, ze łatwo mówić jak się byśmy zachowały chodź nie byłyśmy w takiej sytuacji, a nawet jak pare z was pisze, ze byłyście w podobnych to tak naprawdę
W moim przypadku coraz częściej do niego czuje tylko obrzydzenie do jego osoby i gdybym tylko miała wsparcie w tym że strony rodziców to bym go chciała zostawic
To tym bardziej działaj. Powiedz rodzicom szczerze co czujesz, jeśli nie pomogą dowiedz sie czy nie ma jakiegos domu samotnej matki, osrodka interwencji kryzysowej itp w pobliżu. Dowiedz sie jakie masz możliwości.
 
W moim przypadku coraz częściej do niego czuje tylko obrzydzenie do jego osoby i gdybym tylko miała wsparcie w tym że strony rodziców to bym go chciała zostawic

Jeżeli piszesz, że chciałabyś go zostawić to spróbuj jeszcze raz porozmawiać z rodzicami... Wytłumacz, poproś o wsparcie...
 
W moim przypadku coraz częściej do niego czuje tylko obrzydzenie do jego osoby i gdybym tylko miała wsparcie w tym że strony rodziców to bym go chciała zostawic
A jak wygląda Twoja sytuacja w domu rodzinnym? Masz tam jakiś swój pokój itp? Kto Cie utrzymuje? Pracujesz, masz swój dochód? Może by tak postawić rodziców przed faktem dokonanym? Wyrzucą Cie wtedy z domu? Spakuj swoje rzeczy i po prostu wróć. Powiedz że On sie nad Tobą znęca psychicznie i fizycznie, że boisz sie o bezpieczeństwo własne i dziecka i liczysz ze skoro sa Twoimi rodzicami to będą Cie wspierać. A jesli nie mają zamiaru to obiecujesz że jak tylko staniesz na nogi sie wyprowadzisz. Jako samotna matka bedziesz mogla starać sie o mieszkanie socjalne w gminie np. Kto płaci teraz za pokój? I jak miałabyś tam mieszkać z noworodkiem i współlokatorkami?
 
Ostatnia edycja:
Ja wyprawkę zaczynam od rozm. 50-56 bo moje dzieciaki są malutkie i idzie tendencja spadkowa 3320 2910 2700 i 54cm 51cm 50cm więc u nas służą te ubranka na pierwsze 2-miesiące później 62
kurde u mnie po 56 cm: 3500, 3690 i 3850...i żadne w terminie. Wszystkie przed.
 
reklama
Do góry