reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja mam docelową wizytę u mojej lekarki jeszcze w czwartek 😁 i pewnie nic się nie zmieni od wczoraj 😁 będzie 6tydz wtedy. Zobaczymy. W ogóle wiecie, że ze względu na pracę musiałam powiedzieć szefostwu? I patrzę na grafik a mnie zdegradowali na same popołudniówki...
W skrócie to robiłam rtg w stomatologii i skoro musiałam z nich zrezygnować to nie dość że utną mi kasę to same popołudniowki. Nie wiem czy po 12 tyg nie pójdę na l4. A miałam pracować do września 🤔
 
reklama
Ja już prawie nie czuje objawów :( bolą tylko sutki kiedy je ucisne :( jestem coraz bardziej załamana :( dlaczego nie dała mi tego leku jak wysłałam smsem wyniki 😭 którejś osłabły objawy a mimo wszystko było ok? Dziś mi się śniły same operacje i chore dzieci 🙄
Mnie np. przestały tak bardzo boleć piersi. Bolały - nabrzmiały i stanęło to wszystko więc też się martwię. Dzisiaj mam wizytę, zobaczymy.
 
Ja już prawie nie czuje objawów :( bolą tylko sutki kiedy je ucisne :( jestem coraz bardziej załamana :( dlaczego nie dała mi tego leku jak wysłałam smsem wyniki 😭 którejś osłabły objawy a mimo wszystko było ok? Dziś mi się śniły same operacje i chore dzieci 🙄
Ja wczoraj widziałam serduszko a już od kilku dni nie czuję piersi jak wcześniej, ale są większe i sutki przy dotyku bolą. Z nudnościami miałam większy problem w zeszłym tygodniu ale od soboty jest lepiej. Jedynie jestem nieco zmęczona i senna. Też się martwiłam ale okazało się, że jest dobrze 👍 bądź dobrej myśli.
 
Dzięki dziewczyny, może to podświadomy stres powoduje... jutro wizyta u innego lekarza ginekologa i endokrynologa mam nadzieje, ze usłyszę lepsze wieści
 
Bliźniaki ? 🤷 Bardzo wysoka beta 🙂 jestem ciekawa co wyjdzie w USG. Trzymam kciuki, żeby było dobrze 😁
No jest podejrzenie, że może być jednocześnie wewnątrzmaciczna i pozamaciczna, w razie plamień muszę jechać do szpitala, kolejne usg w poniedziałek i jak coś będzie nie tak, lekarz polozy mnie do szpitala. Dlatego wystraszyła mnie ta beta. Na usg wyszło wczoraj, że mam na razie pusty pęcherzyk w macicy i dwie duże cysty w jajniku jedna krwawi, a druga jest dziwna do kontroli czy zarodek tam się nie pojawi.
 
reklama
Dziewczyny, nie panikujcie. Niepotrzebnie się stresujecie. Objawy mogą zanikać i pojawiać sie spowrotem lub zanikać całkowicie. Nie musi to oznaczać nic złego 🙂
To chyba doświadczenia jakie się przeszło powodują ten lęk. Moje, gdy zanikły już nie wróciły i to było okropne uczucie z dnia na dzień, stad teraz przeraża mnie, gdy słabną... ale oby wróciły tym razem dobrze się to skończyło.
 
Do góry