reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny :)
Beta HCG wynosi u mnie 807 a to jest podejrzewam może 3 tydzień ciąży ... Teraz już wiem że za wcześnie poszłam do ginekologa , ponieważ pęcherzyka nie było widać . Pani mnie trochę nastraszyła że może być to ciąża pozamaciczna ... I mówiła że w 4 tygodniu powinien się pokazać pęcherzyk ... No ale moim zdaniem to jest 3 tydzień ... Sama już nie wiem co mam myśleć o tym :/ Taka Beta mi wyszła w 3 dniu spóźniającej się miesiączki ... Czy to jest dobry wynik czy zły ? Czy pęcherzyk się jeszcze pokaże ? POMOCY :(
Pokażę się,bja byłam w 6+1 i było serduszko ledwo widoczne
Ale ja tam nie ufam i nie lubię, ciężko trafić na kogoś dobrego a tak mam bardzo sympatyczną babeczkę i przy niej chce zostać :)
poza tym mam złe doświadczenie z NFZ
Gina też mam prywatnie ale resztę ogarniam na NFZ, składki place to niech państwo nie zarabia na mnie 🤪
 
reklama
Czyli Beta 807 to dobry wynik ? Ogólnie Pani ginekolog kazała mi przyjść jutro właśnie z tym wynikiem do niej do gabinetu i się trochę boje :/
 
Ja też od czasu do czasu mam na papierze lekko żółty, pomarańczowy sluz, nic mnie nie swędzi, nie szczypie ani brzydko nie pachnie.. niestety mieszkam w UK i nikt mnie z tym nie przyjmie. Powinnam się martwić?
 
Pokażę się,bja byłam w 6+1 i było serduszko ledwo widoczne

Gina też mam prywatnie ale resztę ogarniam na NFZ, składki place to niech państwo nie zarabia na mnie 🤪
No niby tu masz racje z tym płaceniem :p ale z drugiej strony niech sobie mają, jak będę musiała mieć operacje czy coś czego prywatnie nie ogarnę (koszty już by przerosły moje możliwości) to wtedy skorzystam ale tak do specjalistów i tak chodzę raz na rok więc oplaca mi się, no ciąże prywatnie poprowadzę, ale w ładnym gabinecie, z miłą i bardzo porządnie wyedukowaną i doświadczoną Panią Doktor (nie twierdze, ze na NFZ nie ma takich lekarzy, ale po prostu ciężko o kogoś miłego i empatycznego a ja należę do zbyt wrażliwych, zwłaszcza jak jestem w ciąży i nie chce mi się szukać odpowiedniego gina co wizytę no i jak moge sobie ma to pozwolić to już w ogóle, nie będę szargać swoich nerwów, za psychiczny spokój nie będzie to wygórowana cena)
 
reklama
Do góry