reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Wooooow! To ogromny awans! Podwójne gratulacje w takim razie :D ale nooo, to jest ogromna odpowiedzialność już, tez bym wcześniej poszła na L4 albo jednak zrezygnowała bo skoro i tak zaraz L4 i poród to po roku macierzyńskiego wolała bym zacząć od płytszej wody :p Szacun, ze w tym wieku jesteś przełożoną i to z tyloma podwładnymi! 💪💪💪 a w jakiej branży pracujesz jeśli można spytać. 😊
za 4 tygodnie mam wizytę, wiec zapytam lekarza co myśli, jednak wolałabym unikać stresu i odpocząć 😅 korporacja w branży logistycznej - takie typowe Shared Services Center ☺️
 
Ja też już po wizycie . Wszytsko w jak najlepszym porządku. Fasolka ma 1.33 cm wychodzi ze jest 7 tydzień 4 d. Serduszko ładnie bije. Karte ciąży założy mi dopiero na następnej wizycie. Jestem już troszkę spokojniejsza. 😇😊
Ja jestem rocznik 94.
Trzymam za nas wszyskie kciuki.
no to tak jak ja i tak samo jak moja fasolka 🥰🥰 powodzenia ❤️😍
 
Jestem gruba i niska... 167 ale piersi mam gigantyczne, to chociaż w miarę proporcjonalnie, ale no gruba i niska 😭😭sama się tak zapuściłem... kiedyś miałam bulimię, całe życie jakieś zaburzenia odżywienia, zajadanie stresów i takie tam... co jakiś czas cierpię na brak apetytu, wtedy schodzę do 11 kg w dwa miesiące a potem znowu rośnie waga i rośnie... masakra jakaś... terapia mi nie pomaga w tym, już nie wiem co robić 😭
no to masz trochę gorzej 😕 ale uszka do góry 😉 kiedyś tez nie dbałam o wagę ... zaczęłam dbać o siebie po jakieś 3 lata temu z trenerem na siłowni walczyłam i zgubiłam przez pół roku 20 kg 😆 ale wysiłek taki ze jpd 😅😅😅 za dwa lata tam wrócę a póki co będę tańcować z chodakowska 😀😂😂
 
reklama
Do góry