reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Pewnie woli się zabezpieczyć gdyby coś było nie tak...ale do niedzieli już tylko 3 dni! Myślę, że beta urośnie i będziesz spokojniejsza 😊
No ciekawa jestem czy w niedzielę będzie coś widać bo to też dużo czasu nie minie . No ale jutro będę miała betę więc na kalkulatorze sobie sprawdzę czy dobry przyrost ... Nie wiem jak to wygląda z pozamaciczną a zwykłą ciążą... Ale pewnie będę tu się pytać :)
 
Dziewczyny co bierzecie w pierwszych tygodniach oprócz kwasu foliowego? Bo ja jeszcze nie byłam u lekarza a termin mam dopiero na 13.05 i zastanawiam się czy może coś w aptece Jeszcze nie kupić?
 
Dziewczyny co bierzecie na większy ból podbrzusza? Jestem 5+2 a boli jak na najgorszy okres, czytałam, że nospy tak swobodnie w ciąży łykać nie można. Dzisiaj dopadly mnie mocniejsze dolegliwości, pierwszy raz miałam takie mdłości, że starałam się nie zwymiotować przy ludziach na ulicy, mocne zawroty głowy, uderzenia goraca, czułam się jakbym miała się przewrócić. Wyszłam sobie do foodtrucka po jedzonko, które lubię a jak poczułam zapach to tylko bardziej mnie zemdlilo😖 a i mam zgagę praktycznie po wszystkim co zjem. Co bierzecie na zgagę i ten ból podbrzusza?
Na ból podbrzusza nospe, ostatnio jak leżałam w szpitalu dawali mi ją 3x dziennie. Zgagi nie mam, ale podobno mleko pomaga.
 
Dziewczyny co bierzecie w pierwszych tygodniach oprócz kwasu foliowego? Bo ja jeszcze nie byłam u lekarza a termin mam dopiero na 13.05 i zastanawiam się czy może coś w aptece Jeszcze nie kupić?
Ja biorę prenatal i prenatal dha ale to ze względu na ryzyko porodu przedwczesnego
Robię prywatnie ☺️ liczyłam ze tyle wyjdzie ☺️ grupy krwi nie bo ma z innych ciąż ...
Ja też mam z poprzednich ale gin mówi że się oznacza za każdym razem, wiadomo że się nie zmieni ale chodzi o przeciwciała
 
Dziewczyny co bierzecie w pierwszych tygodniach oprócz kwasu foliowego? Bo ja jeszcze nie byłam u lekarza a termin mam dopiero na 13.05 i zastanawiam się czy może coś w aptece Jeszcze nie kupić?
Ja brałam witaminy "prenatal uno" tam jest kwas foliowy, witamina D, jod, imbir i chyba tyle..a może coś jeszcze, nie pamiętam :) teraz kupiłam DHA dla mamy, więc tam jest dodatkowo dha, magnez :)
 
reklama
Do góry