reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Do mojego lekarza mąż będzie mógł wejść po dwóch dawkach szczepionki na covid. Ale znalazłam lekarza od badań prenatalnych, który bez problemu zgadza się na osobę towarzyszącą. Oboje z mężem jesteśmy ozdrowieńcami majowymi😄
A w mojej przychodni żadna (nawet w pełni zaszczepiona) osoba towarzysząca nie może wejść🙁
 
Jpd naprawdę wam tak tamtej grupy mało 🙈😂 idźcie sobie pogadać o swoich zasadach …. Panienki co myślą ze żądza wszechświatem … mafia się zrobiła na forum prywatnym nie lubią innego zdania jak ich 🤨
Cieszę się ze zdarzyłam uciec od tych wrednych kobiet
Trochę nieładnie, że siedzisz cały czas cicho i nagle się udzielasz, żeby dodać taki komentarz. Świadczy to tylko o Tobie, widać tam gdzie można komuś dokopać tam i Ty. Oczywiście nie zgadzam się z tym co napisałaś, ale z niektórymi osobami nie ma sensu dyskutować. Powodzenia :)
 
Nie inne dziewczyny nie umieją wam w prost tego napisać … ale codziennie miło się uśmiechają 😅😅 ja się was nie boje a to forum jest moje i wypad !
Wypad? To forum ogólne, zresztą sama pisałaś, że nie można u nas mieć innego zdania a co teraz robisz? Wyrzucasz nasz bo mamy inne zdanie...Ale kultura, jak na matkę 4 dzieci to brawo, brawo!
 
reklama
Do góry